با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تربیت‌بدنی و سلامت جسمانی  نوشته  محسن اکبرپور‌بنی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب تربیت‌بدنی و سلامت جسمانی

«تربیت‌بدنی وسلامت جسمانی» به کوشش مؤلفان، محسن اکبرپور بنی، سیدمحسن حسینی مرادآبادی، حسین صبوری، محمد رضا صحرایی و مهدی فهیمی به چاپ رسیده‌است. این کتاب در ۸ فصل تنظیم شده و موضوع آن، مبانی تربیت بدنی و ورزش، ورزش‌درمانی و ورزش برای عموم است. این کتاب، هم می‌تواند یک منبع درسی تربیت بدنی عمومی برای دانشجویان باشد و هم برای تمامی افرادی که می‌خواهند با تربیت بدنی آشنا شوند و فعالیت بدنی را شروع کنند، مفید است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
عاطفه
۱۳۹۹/۰۱/۱۹

بعد از یک جستجوی طولانی بالاخره کتابی ک همه موضوعاتی ک دنبالش بودم رو داشت، پیدا کردم.ممنون

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲)
در حین فعالیت، افزایش ضربان قلب یک ورزشکار، کمتر از اشخاص عادی بوده و فاصله ضربان‌ها نیز طولانی‌تر است و پس از تمرین نیز برگشت به ضربان استراحت در ورزشکاران سریع‌تر صورت می‌گیرد. افراد ورزشکار با صرف انرژی کمتر و زمان اجرای طولانی‌تری، کارایی بیشتری از افراد عادی دارند، و این وضعیت مطلوب، برای زندگی موثر و طولانی ضروری است.
arezuuu
شدت گرم کردن باید به حدّی باشد که ضربان قلب به حدود ۹۰ تا ۱۲۰ ضربه در دقیقه برسد و مدت زمان آن با توجه به شرایط آب و هوایی، سن، سطح آمادگی جسمانی فرد و شدّت فعالیت اصلی بین ۱۰ تا ۲۰ دقیقه می‌باشد.
arezuuu

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۲۳ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۳,۵۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۱/۰۱
شابک-۹۷۸-۹۶۴-۱۹۵-۸۵۳-۶‬
دسته بندی
تعداد صفحات۲۲۳صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۳,۵۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۱/۰۱
شابک-۹۷۸-۹۶۴-۱۹۵-۸۵۳-۶‬