با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب مدیریت به شیوه مدیران برتر اثر برایان تریسی

کتاب مدیریت به شیوه مدیران برتر

نویسنده:برایان تریسیمترجم:مجید لطفی قهرودیداود مرادیانتشارات:انتشارات الماس دانشسال انتشار:۱۳۹۴تعداد صفحه‌ها:۲۶۴ صفحهدسته‌بندی:امتیاز:
۵.۰از ۱ رأیخواندن نظرات

سال انتشار۱۳۹۴

تعداد صفحه‌ها۲۶۴ صفحه

معرفی نویسنده
عکس برایان تریسی
برایان تریسی
کانادایی | تولد ۱۹۴۴

برایان تریسی نویسنده‌ی آمریکایی‌ـ‌کانادایی و سخنرانی محبوب در زمینه‌ی توسعه‌ی فردی و مدیریت کسب‌وکار است. او علاوه بر انتشار کتاب‌های پرفروش که به زبان‌های مختلف ترجمه شده‌، برای برگزاری جلسات و سخنرانی به بیش از ...

معرفی کتاب مدیریت به شیوه مدیران برتر

«مدیریت به شیوه مدیران برتر» اثر برایان تریسی (-۱۹۴۴) کتابی است که روش مدیریت نوین را با نگاهی روان‌شناسانه آموزش می‌دهد. این کتاب به مدیران می‌موزد که چگونه با تغییر در رفتار و فضای پیرامون خود بتوانند واحد خود را از هر جهت به خوبی اداره کنند و به سوی پیشرفت ببرند.

بریده‌ای از کتاب:

در هر بنگاه یا شرکتی هفت وظیفه برای مدیر وجود دارد. فقط آن‌ها را می‌توان با آزمون‌وخطا و تمرین مداوم آموخت؛ اما همه‌ی آن‌ها آموختنی است. باید آن‌ها را بیاموزید تا پتانسیل و ظرفیت خود را در منصب و مقام یک مدیر درک کنید.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های مدیر انعطاف‌پذیری آن است. هرچه ابزارها و مهارت‌های ذهنی بیش‌تری در اختیار داشته باشید تا از کارکنان بهره بگیرید، باعث می‌شود در سِمَت یک مدیر انعطاف‌پذیرتر و تأثیرگذارتر شوید. هر مسئولیتی به‌اندازه‌ی دیگری مهم است. نورمن آگوستین رئیس مارتین ماریتا می‌نویسد: کم‌اهمیت‌ترین مهارت، نقطه‌هایی را تصور می‌کند که در آن مدیر می‌تواند از مهارت‌های دیگرش استفاده کند. با گذشت سال‌ها دریافته‌ام اگر ضعیف‌ترین و کم‌ترین مهارت را به‌کار ببرید حداکثر موفقیت و درآمد نصیب‌تان می‌شود. مدیران می‌توانند در همه‌ی زمینه‌ها عالی باشند؛ اما تقویت زمینه‌هایی که ضعیف است باعث می‌شود مدیر را کمک نماید تا به چیزهایی که امکان دسترسی به آن‌ها را دارد، دست یابد. در هر یک از زمینه‌های کلیدی به خودتان از یک تا ده نمره بدهید. با خودتان روراست باشید و به خاطر داشته باشید که هر چیزی با تمرین آموختنی است.

نظرات کاربران

Alireza Goshtaei
۱۳۹۶/۰۹/۲۹

کتاب بسیار خوب و مفیدی بود

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه (۳)
آرزوهای بزرگ هر کاری را امکان‌پذیر می‌نماید. بنجامین فرانکلین
?
دامون رانیون نوشته: برنده شدن در مسابقه فقط سرعت و قدرت‌نمایی نیست بلکه استفاده از فرصت‌هاست.
?
چارلز داروین می‌گوید: نجات‌یافتگان تنها افرادی نیستند که قوی‌ترند، بلکه کسانی هستند که با موقعیت‌های اجتناب‌ناپذیری که تغییر می‌کند خود را وفق می‌دهند.
?