با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مدیریت به شیوه مدیران برتر

دانلود و خرید کتاب مدیریت به شیوه مدیران برتر

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مدیریت به شیوه مدیران برتر  نوشته  برایان تریسی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب مدیریت به شیوه مدیران برتر

«مدیریت به شیوه مدیران برتر» اثر برایان تریسی (-۱۹۴۴) کتابی است که روش مدیریت نوین را با نگاهی روان‌شناسانه آموزش می‌دهد. این کتاب به مدیران می‌موزد که چگونه با تغییر در رفتار و فضای پیرامون خود بتوانند واحد خود را از هر جهت به خوبی اداره کنند و به سوی پیشرفت ببرند.

بریده‌ای از کتاب:

در هر بنگاه یا شرکتی هفت وظیفه برای مدیر وجود دارد. فقط آن‌ها را می‌توان با آزمون‌وخطا و تمرین مداوم آموخت؛ اما همه‌ی آن‌ها آموختنی است. باید آن‌ها را بیاموزید تا پتانسیل و ظرفیت خود را در منصب و مقام یک مدیر درک کنید.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های مدیر انعطاف‌پذیری آن است. هرچه ابزارها و مهارت‌های ذهنی بیش‌تری در اختیار داشته باشید تا از کارکنان بهره بگیرید، باعث می‌شود در سِمَت یک مدیر انعطاف‌پذیرتر و تأثیرگذارتر شوید. هر مسئولیتی به‌اندازه‌ی دیگری مهم است. نورمن آگوستین رئیس مارتین ماریتا می‌نویسد: کم‌اهمیت‌ترین مهارت، نقطه‌هایی را تصور می‌کند که در آن مدیر می‌تواند از مهارت‌های دیگرش استفاده کند. با گذشت سال‌ها دریافته‌ام اگر ضعیف‌ترین و کم‌ترین مهارت را به‌کار ببرید حداکثر موفقیت و درآمد نصیب‌تان می‌شود. مدیران می‌توانند در همه‌ی زمینه‌ها عالی باشند؛ اما تقویت زمینه‌هایی که ضعیف است باعث می‌شود مدیر را کمک نماید تا به چیزهایی که امکان دسترسی به آن‌ها را دارد، دست یابد. در هر یک از زمینه‌های کلیدی به خودتان از یک تا ده نمره بدهید. با خودتان روراست باشید و به خاطر داشته باشید که هر چیزی با تمرین آموختنی است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Alireza Goshtaei
۱۳۹۶/۰۹/۲۹

کتاب بسیار خوب و مفیدی بود

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۳)
آرزوهای بزرگ هر کاری را امکان‌پذیر می‌نماید. بنجامین فرانکلین
استادی
چارلز داروین می‌گوید: نجات‌یافتگان تنها افرادی نیستند که قوی‌ترند، بلکه کسانی هستند که با موقعیت‌های اجتناب‌ناپذیری که تغییر می‌کند خود را وفق می‌دهند.
استادی
دامون رانیون نوشته: برنده شدن در مسابقه فقط سرعت و قدرت‌نمایی نیست بلکه استفاده از فرصت‌هاست.
استادی

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۶۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۱۸۹-۰۷۳-۴
تعداد صفحات۲۶۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۱۸۹-۰۷۳-۴

تجربه بهتر در اپلیکیشن