با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب جادوی بزرگ، زندگی خلاقانه با غلبه بر ترس اثر الیزابت گیلبرت

دانلود و خرید کتاب جادوی بزرگ، زندگی خلاقانه با غلبه بر ترس

۴٫۳ از ۱۸ نظر
۴٫۳ از ۱۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب جادوی بزرگ، زندگی خلاقانه با غلبه بر ترس  نوشته  الیزابت گیلبرت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب جادوی بزرگ، زندگی خلاقانه با غلبه بر ترس

«جادوی بزرگ، زندگی خلاقانه با غلبه بر ترس» نوشته الیزابت گیلبرت (-۱۹۶۹) و ترجمه شهلا ثریاصفت است. این کتاب شماره یک پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز و توصیه شده توسط یو اس اِی تودِی، نیوز دِی، سیاتل تایمز، مَشِیبِل و ...است: تاکنون افراد زیادی از تمامی سنین و مناطق جهان، با مطالعه کتاب‌های الیزابت گیلبرت توانسته‌اند خود و زندگی‌شان را ارتقا دهند. اکنون او در این کتاب با همان سبک انگیزاننده و آموزنده خود به موضوع خلاقیت پرداخته است. او با پرداختن به طبیعت رازآلود الهام بخشی، از ما می‌خواهد تا با آغوش باز، از کنجکاوی‌هایمان استقبال کنیم. گیلبرت به ما نشان می‌دهد که چگونه با چیزهایی که بیش از همه به آنها عشق می‌ورزیم و چیزهایی که بیش از همه از آنها می‌ترسیم برخورد کنیم. او نگرش‌ها، روش‌ها و عادت‌هایی را مورد بحث قرار می‌دهد که برای داشتن یک زندگی خلاقانه نیاز داریم. کتاب «جادوی بزرگ» دنیایی پر از شگفتی و لذت را به رویمان می‌گشاید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۵)
mhdaghigh
۱۳۹۷/۰۳/۲۳

ساده گی این کتاب در جهت بیان راه حلی برای مشکلات پیچیده، خودش یک هنر است،بسیار عالی و کاربردی .خواندن آن را توصیه می کنم.

Sange Saboor
۱۳۹۷/۰۴/۱۹

عالی، یه جاهایی زیادی توضیح داده ولی پر از نکات عالی و زیبا و تفکر برانگیز هست

Pariya
۱۳۹۸/۰۹/۱۳

نتونستم با این کتاب ارتباط برقرار کنم ! و نتونستم بیشتر از ۱۰۰صفحشو ادامه بدم.

کاربر ۲۰۶۷۷۳۵
۱۴۰۰/۰۴/۰۴

عالی بود عالییییی

nedsalehani
۱۳۹۸/۰۲/۱۶

تازه دارم به وسط های کتاب میرسم، از نظر من اینقدر جذابه. اونقدر بهم انرژی میده که کلی ایده میاد تو ذهنم😮❤❤❤

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱۱۵)
آنچه که مطرح است این نیست که شما به چه چیزی علاقه دارید؟ این است به چه کاری آن‌قدر علاقه دارید که بتوانید ناخوشایندترین جنبه‌های آن را تحمل کنید؟
sara.m.shzi
به نظر من کمال‌گرایی، نسخه بسیار باکلاسِ ترس است. کمال‌گرایی همان ترس است که لباس مبدل، کفش‌های فانتزی و کت خز پوشیده است و وانمود می‌کند که بسیار زیبا و برازنده است، درحالی‌که وحشت‌زده است. زیرا در زیر این پوشش زرق‌وبرق‌دار کمال‌گرایی، چیزی بیش از احساس وحشت و نگرانی عمیق نیست که همیشه می‌گوید «من به اندازه کافی خوب نیستم و هرگز خیلی خوب نخواهم بود.»
sara.m.shzi
گر بر سر خلاقیت داد بزنید و بگویید «تو باید برای من پول دربیاوری» مثل این است که سر گربه داد بزنید؛ او اصلاً درک نمی‌کند شما در مورد چه صحبت می‌کنید و همه این کارها فقط موجب می‌شود که او از ترس فرار کند، زیرا سروصدای زیادی به راه انداخته‌اید و صورتتان در هنگام انجام این کار عجیب‌وغریب به نظر می‌رسد
sara.m.shzi
همه ما مخازنی از گنجینه‌های مدفون متحرک هستیم
sara.m.shzi
قانون طلایی خانواده من این است: اگر خودتان را از لحاظ مالی حمایت می‌کنید و فرد دیگری را هم به زحمت نمی‌اندازید، آنگاه آزادید که هر کاری که دوست دارید با زندگی‌تان انجام بدهید
sara.m.shzi
من این ویژگی مردان، یعنی اعتمادبه‌نفس کاذب و پوچ را دوست دارم که مثلاً بی‌مقدمه تصمیم می‌گیرند: «خب، من ۴۱ درصد واجد شرایط این کار هستم پس این کار را به من بدهید.» البته نتایج، گاهی اوقات مضحک و فاجعه‌بار است اما گاهی اوقات به طرز عجیبی کارساز واقع می‌شود، مردی که به نظر می‌رسد به هیچ وجه آمادگی و شایستگی کافی برای کاری را ندارد، به سرعت توانایی‌هایش را رشد می‌دهد. آرزو می‌کنم زنان بیشتری جرئت چنین ریسک‌هایی را داشته باشند.
sara.m.shzi
«ما باید برای یافتن خوشی‌ها ریسک کنیم، باید سرسختی لازم برای پذیرش خوشحالی، در کوره بی‌رحمانه این جهان را داشته باشیم.»
sara.m.shzi
این قانون ساده و سخاوتمندانه زندگی است که هر چیزی که تمرین کنید، در آن پیشرفت خواهید کرد
sara.m.shzi
تاریک‌ترین صدای درونی‌تان از شما خواهد پرسید: فکر می‌کنی چه کسی هستی؟ شما باید جواب بدهید: سؤال بامزه‌ای می‌پرسی. من به تو خواهم گفت که هستم. من فرزند خدا هستم همانند همه افراد دیگر. من جزئی از جهان او هستم. من حامیان نامرئی دارم که مرا باور دارند و در کنار من تلاش می‌کنند. اصلاً این حقیقت که من اینجا هستم خود گواه بر این است که من حق دارم اینجا باشم
sara.m.shzi
«خیلی از ما به کمال‌گرایی اعتقاد داریم که این امر موجب نابودی خیلی چیزهای دیگر می‌شود زیرا کمال‌گرایی فقط دشمن خوبی نیست بلکه دشمن واقع‌بینی، امکان‌پذیری و سرگرمی و لذت هم است.» کمال‌گرایی افراد را از به اتمام رسانیدن کارشان باز می‌دارد و حتی بدتر، اغلب افراد را از شروع کردن کارشان باز می‌دارد
sara.m.shzi

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۰۰ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۶/۲۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۷۳۸-۲۱-۳
تعداد صفحات۲۰۰صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۶/۲۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۷۳۸-۲۱-۳