با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کلیدهای طلایی تعلیم و تربیت کودک (بارداری تا سه سالگی)

دانلود و خرید کتاب کلیدهای طلایی تعلیم و تربیت کودک (بارداری تا سه سالگی)

۴٫۸ از ۸ نظر
۴٫۸ از ۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب کلیدهای طلایی تعلیم و تربیت کودک (بارداری تا سه سالگی)  نوشته  رویا نوری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
در حال حاضر این کتاب از طاقچه قابل دریافت نیست

معرفی کتاب کلیدهای طلایی تعلیم و تربیت کودک (بارداری تا سه سالگی)

«کلیدهای طلایی تعلیم و تربیت کودک (بارداری تا سه سالگی)» نوشته رویا نوری (-۱۳۵۶) است که به مادران جوان در تربیت فرزندان کوچکشان از همان اوان بارداری تا سه سالگی کمک می‌کند. زمانی که تصمیم به داشتن فرزند می‌گیریم، بدون داشتن اندک دانش و آگاهی در این مورد، به آنچه نسل به نسل به ما رسیده اکتفا می‌کنیم؛ غافل از آن‌که کودک، خمیر نرم و شکل نگرفته‌‌ای در دستان ما است و ما خالق زندگی فرزندان خویش هستیم، و اکثر ما حتی نمیدانیم این خمیر نرم و بی‌شکل زمانی که به هفت سالگی می‌رسد، تقریبا فرم خاص خود را برای همه عمر گرفته‌است. در ابتدای فصل دوم کتاب می‌خوانید:

کودک انسانی، برخلاف تمام چهارپایان دیگر ناقص پا به دنیا می گذارد، زیرا لگن انسان به دلیل توانایی انسان در ایستادن کوچک شده و سر نوزاد کامل از لگن مادر عبور نخواهد کرد. به همین دلیل است که نوزاد بعد از تولد، برای ادامه رشد خود نیاز به رحم دوم یا آغوش مادر دارد. اگر برای اولین بار مادر شدن را تجربه میکنید، باید بدانید یک تا دو ماه اول زندگی فرزندتان تجربه بسیار متفاوتی خواهید داشت. نوزادان بیشتر اوقات شبانه روز را می‌خوابند. اما زمانی که بیدار می‌شوند، تمام نیازهای خود را با گریه اعلام می‌کنند. میزان گریه در نوزادان کاملا متفاوت است. بعضی از نوزادان راحت به خواب می‌روند و درصد کمی به خاطر دل درد ناآرامتر هستند. اما در کناربی‌خوابیها، مادر میتواند بهشت را در همان ماههای اول تولد فرزندش تجربه کند.»

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۱۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰ تومان
نوع فایل
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۷/۰۶
شابک‭۹۷۸-۶۰۰-۷۶۵۵-۱۷-۷‬‬
تعداد صفحات۳۱۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰تومان
نوع فایل
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۷/۰۶
شابک‭۹۷۸-۶۰۰-۷۶۵۵-۱۷-۷‬‬