با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب تاکتیک‌های میلیاردرهای موفق اثر ابوالفضل  طاهریان ریزیoff

کتاب تاکتیک‌های میلیاردرهای موفق

نویسنده:رابرت کیوساکیمترجم:ابوالفضل طاهریان ریزیانتشارات:انتشارات طاهریانسال انتشار:۱۳۹۶تعداد صفحه‌ها:۱۷۶ صفحهدسته‌بندی:امتیاز:
۳.۳از ۳ رأیخواندن نظرات

سال انتشار۱۳۹۶

تعداد صفحه‌ها۱۷۶ صفحه

معرفی نویسنده
عکس رابرت کیوساکی
رابرت کیوساکی
آمریکایی | تولد ۱۹۴۷

رابرت تورو کیوساکی، معروف به رابرت کیوساکی، در ۸ آپریل ۱۹۴۷ در هاوایی آمریکایی و در خانواده‌ای ژاپنی-آمریکایی زاده شد. او پس از پایان دوران دبیرستان، به آکادمی بازرگانی نیروی دریایی، وارد شد و پس ...

معرفی کتاب تاکتیک‌های میلیاردرهای موفق

«تاکتیک‌های میلیاردرهای موفق» شاهکاری از رابرت کیوساکی (-۱۹۴۷)، تاجر، سرمایه‌گذار و سخنران آمریکایی است.که شامل دو بخش است. بخش اول دربرگیرنده اشکال مختلف این تاکتیک‌ها و بخش دوم دربرگیرنده تاکتیک‌هایی است که ما باید در بحران‌های اقتصاد در مسیر پولدار شدن باید استفاده کنیم. در جای‌جای این کتاب شما با تفکرات و عقاید افراد فقیر و افراد پولدار آشنا می‌شوید و متوجه می‌شوید که دلیل شکست مالی اغلب افراد نه جامعه، نه دولت، نه خانواده بلکه همین اعتقاد کهنه و نخ‌نما است که احساسات و متعاقباً رفتار ما را کنترل می‌کند. جالب اینجاست که این افکار هیچ ارتباطی با تحصیلات و شغل ما ندارد و قرن‌ها است که ما میراث‌دار آنها هستیم. همانطور که یک مربی برای هر بازی فوتبال یک تاکتیک ویژه را درنظر می‌گیرد افراد پولدار نیز برای هر بحران اقتصاد نقشه‌های هوشمندانه‌ای را طراحی می‌کنند تا به پیروزی دست پیدا کنند. یک ثروتمندان را می‌توان به یک شوالیه‌ای تشبیه کرد که همیشه برای هر مبارزه‌ای لباس رزم برتن دارد واز این مبارزه لذت می‌برد. هیچ نجات‌دهندۀ مالی وجود ندارد و این تنها شما هستید که با تغییر افکار و بالا بردن هوش مالی می‌توانید پله‌های ترقی مالی را یک به یک طی کنید.

نظرات کاربران

حمید
۱۳۹۹/۰۴/۰۸

ترجمه افتضاح

کاربر علی
۱۳۹۸/۰۴/۱۲

عالی.

علیرضا
۱۳۹۷/۰۳/۲۶

یک ستاره دادم بخاطر محتوای خوبی که داشت ولی اشکال تایپی و ویراستاری خییلی زیاد داره مثلا بعضی جاها یک رو کی نوشته یا بعضی جا کلمات دو جا انداخته ک باعث میشه روان خوانی ما با مشکل مواجه بشه. نمیدونم

- بیشتر
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه (۴)
دولت‌ها بدون آینده‌نگری و سوءاستفاده مالی اقدام به چاپ پول‌های بی‌پشتوانه می‌کنند. در طی این مدت، طبقه متوسط جامعه شامل کارمندان و کارگران و فقرا تماشاچی از دست رفتن پول‌هایشان می‌شوند.
meisam papi
سؤال: تفاوت یک بانکدار با یک گانگستر چیست؟ جواب: کانگسترها از خارج بانک می‌آیند و به بانک دستبرد می‌زنند، اما بانکدارها از داخل به بانک دستبرد می‌زنند. سؤال: به نظر شما بهترین راه سرقت از یک بانک کدام است؟ جواب: زیرکانه‌ترین روش سرقت بانک آن است که خود صاحب یک بانک باشی. (ویلیام کرافورد رئیس بخش پس‌انداز و وام کالیفرنیا)
Lily
در وضعیت تورم ثروتمندان، ثروتمندتر می‌شوند و فقرا، فقیرتر
meisam papi
عملکرد رؤسای جمهوری اکثر کشورهای جهان مانند آن است که به جای ساخت یک سد محکم و پرقدرت تمرکز خود را بر روی پر کردن سوراخ‌های سد قدیمی نمی کنند و به راه‌های جهت حل مشکلات مالی به صورت بنیادی فکر نمی‌کنند.
meisam papi