با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تاکتیک‌های میلیاردرهای موفق

دانلود و خرید کتاب تاکتیک‌های میلیاردرهای موفق

۳٫۳ از ۳ نظر
۳٫۳ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تاکتیک‌های میلیاردرهای موفق  نوشته  ابوالفضل  طاهریان ریزی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب تاکتیک‌های میلیاردرهای موفق

«تاکتیک‌های میلیاردرهای موفق» شاهکاری از رابرت کیوساکی (-۱۹۴۷)، تاجر، سرمایه‌گذار و سخنران آمریکایی است.که شامل دو بخش است. بخش اول دربرگیرنده اشکال مختلف این تاکتیک‌ها و بخش دوم دربرگیرنده تاکتیک‌هایی است که ما باید در بحران‌های اقتصاد در مسیر پولدار شدن باید استفاده کنیم. در جای‌جای این کتاب شما با تفکرات و عقاید افراد فقیر و افراد پولدار آشنا می‌شوید و متوجه می‌شوید که دلیل شکست مالی اغلب افراد نه جامعه، نه دولت، نه خانواده بلکه همین اعتقاد کهنه و نخ‌نما است که احساسات و متعاقباً رفتار ما را کنترل می‌کند. جالب اینجاست که این افکار هیچ ارتباطی با تحصیلات و شغل ما ندارد و قرن‌ها است که ما میراث‌دار آنها هستیم. همانطور که یک مربی برای هر بازی فوتبال یک تاکتیک ویژه را درنظر می‌گیرد افراد پولدار نیز برای هر بحران اقتصاد نقشه‌های هوشمندانه‌ای را طراحی می‌کنند تا به پیروزی دست پیدا کنند. یک ثروتمندان را می‌توان به یک شوالیه‌ای تشبیه کرد که همیشه برای هر مبارزه‌ای لباس رزم برتن دارد واز این مبارزه لذت می‌برد. هیچ نجات‌دهندۀ مالی وجود ندارد و این تنها شما هستید که با تغییر افکار و بالا بردن هوش مالی می‌توانید پله‌های ترقی مالی را یک به یک طی کنید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
حمید
۱۳۹۹/۰۴/۰۸

ترجمه افتضاح

علیرضا
۱۳۹۷/۰۳/۲۶

یک ستاره دادم بخاطر محتوای خوبی که داشت ولی اشکال تایپی و ویراستاری خییلی زیاد داره مثلا بعضی جاها یک رو کی نوشته یا بعضی جا کلمات دو جا انداخته ک باعث میشه روان خوانی ما با مشکل مواجه بشه. نمیدونم

- بیشتر
کاربر علی
۱۳۹۸/۰۴/۱۲

عالی.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۷۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۶/۲۱
شابک‫‬‭۹۷۸-۶۰۰-۶۲۳۵-۸۸-۲
تعداد صفحات۱۷۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۶/۲۱
شابک‫‬‭۹۷۸-۶۰۰-۶۲۳۵-۸۸-۲

تجربه بهتر در اپلیکیشن