با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تصمیم‌گیری در کودکان

دانلود و خرید کتاب تصمیم‌گیری در کودکان

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تصمیم‌گیری در کودکان  نوشته  رضا پورحسین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب تصمیم‌گیری در کودکان

«تصمیم‌گیری در کودکان» به قلم نویسندگان، دکتر رضا پورحسین (-۱۳۳۸) و نازنین خسروی، جلد سوم از سری کتاب‌های آشنایی با خصوصیات روان‌شناختی خردسالان است که به موضوع تصمصم‌گیری کودکان اختصاص دارد . در مقدمه کتاب چنین آمده است: همه ما روزانه در مورد مسائل مختلف زندگی تصمیم گیری می کنیم اما گاهی این تصمیمات نسنجیده و غلط است و نتایج ناخشایندی را به بار می آورد. برای عده ای از افراد تصمیم گرفتن امری غریزی به حساب می آید و به طور ذاتی از توانایی بالایی در تصمیم گیری برخودارند در مقابل بعضی از افراد نیز هستند که به هیچ وجه قدرت تصمیم گیری ندارد. تصمیم گرفتن معانی مختلفی دارد ما تصور می کنیم که تصمیم گرفتن تنها در لحظات حساس و مهم زندگی معنا دارد و در لحظات کوچک و کم ارزش بی معنا است در حالی که در تمامی لحظات مکرراً تصمیمات مختلف گرفته می شود.انسان در مسیر زندگی خود با انواع مسائل و مراحلی مواجه می شود که ناگزیر از تصمیم گیری است. از تصمیم های جزیی در امور کوچک گرفته تا تصمیم گیری های بسیار بزرگ و پراهمیت.بعضی از آنها به حدی راحت انجام می پذیرند که ما حتی متوجه آنها نیز نمی شویم اما در مقابل مسائلی نیز وجود دارند که مدت های طولانی وقت لازم دارند تا گرفته شوند چرا که اثرات آنها تا همیشه باقی می ماند بنابراین پایه ی مهارت تصمیم گیری در کودکی بنیان نهاده می شود. آموزش قدرت و توانایی تصمیم گیری و استقلال به کودکان وظیفه ی عمده ی هر مادر و پدری است چرا که در دنیای ارتباطات و فناوری امروز سرنوشت فرد بستگی به شناخت راه های مختلف و تصمیم گیری درست در مورد آنها می باشد. در این کتاب سعی شده است تعریفی درست از تصمیم گیری و استقلال ارائه گردد و همچنین راه کارهایی جهت پرورش قدرت تصمیم گیری در کودکان عنوان شود.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
S
۱۳۹۶/۰۶/۲۷

دکتر رضا پور حسین سری کتابهای جالب توجهی برای آموزش والدین نوشته اند.کافیه اسم ایشان را در طاقچه جستجو کنید. قیمتها هم بسیار مناسبه.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۰۵/۰۳
شابک۹۷۸-۹۶۴-۸۹۸۰-۸۷-۵‬‬
تعداد صفحات۴۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۰۵/۰۳
شابک۹۷۸-۹۶۴-۸۹۸۰-۸۷-۵‬‬

تجربه بهتر در اپلیکیشن