با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
قدرت

دانلود و خرید کتاب قدرت

۳٫۷ از ۱۵ نظر
۳٫۷ از ۱۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب قدرت  نوشته  راندا برن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب قدرت

«قدرت» یکی از مهمترین و پرفروش‌ترین آثار راندا برن(-۱۹۴۵)، نویسنده و سخنران انگیزشی استرالیایی است. در بریده‌ای از کتاب می‌خوانیم: زندگی آسان است زندگی شما فقط از چیزهای مثبت و چیزهای منفی ساخته شده هر بخش زندگی شما خواه سلامتی، خواه پول، خواه رابطه خویشاوندی، کار یا خوشحالی باشد هر کدام از اینها می‌تواند برای شما مهیج و موفق، یا خسته کننده و ناموفق باشند. شما پول فراوان یا کمبود پول دارید. رابطه شما با خوشحالی یا تنش باشد کار شما جذاب سازگار با روحیاتتان و موفقیت آمیز یا دلسرد کننده یا تهی از موفقیت است. شما کاملا احساس خوشحالی می‌کنید یا اغلب اوقات احساس خوبی ندارید سال‌های خوبی یا سال‌های بدی، زمان‌های خوب یا زمان‌های بدی، روزهای خوب یا روزهای بد را تجربه می‌کنید. اگر اتفاقات منفی‌تان بیشتر از اتفاقات مثبت‌تان در زندگی است پس راه زندگیتان اشتباه است و این اشتباه را می‌دانید. دیگران را می‌بینید که خوشحال هستند و زندگی آنها پر از چیزهای عالی است و چیزی در درون به شما می‌گوید که سزاوار آن همه خوشبختی‌ها هستید. این کاملا درست است که سزاوار یک زندگی عالی که در آن همه خوبیها به سویتان سرازیر شود، هستید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۶)
haftshahr
۱۳۹۶/۱۲/۲۰

کتاب خوبیه . ممنون از ترجمه روان و خوب

Mina
۱۳۹۷/۰۱/۰۳

برای من خیلی تاثیر گذار بود مثل یه جرقه برای پیشرفت

مرضیه
۱۳۹۹/۰۱/۲۶

کتاب خوبی هست به شرطی که به کارهایی که گفته شده عمل شود تغییر ذهن و عادت هایی که چندین ساله با ما هست کار بسیار سخت اما شدنی هست شما تغییر کنید مطمئن باشید همه چیز تغییر می کند.

zhm
۱۳۹۹/۰۲/۲۰

برای من این کتاب کاربردی تر از راز بود

شهـــ گمنام ــــید
۱۳۹۹/۱۰/۰۶

⛔⛔⛔⛔⛔⛔ سلام نویسندگان جنبش اندیشه نو بر این باورند که قانون جذب همیشه فعال است و تجارب و شرایط هر فرد را بر اساس افکار غالب وی یا تمایلات و انتظاراتش رقم می‌زند چارلز هانال در کتابش با عنوان سیستم شاه

- بیشتر
کاربر ۱۹۷۷۱۷۹
۱۴۰۰/۰۲/۰۲

کتاب واقعا خوبیه . از خوندنش خیلی لذت بردم

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۲۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۸/۲۴
شابک۹۸۷-۶۰۰-۶۶۰۲-۰۴-۲
تعداد صفحات۲۲۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۸/۲۴
شابک۹۸۷-۶۰۰-۶۶۰۲-۰۴-۲

تجربه بهتر در اپلیکیشن