دانلود و خرید کتاب عادت های اتمی جیمز کلیر ترجمه فهمیه شاه محمدی
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب عادت های اتمی اثر جیمز کلیر

کتاب عادت های اتمی

معرفی کتاب عادت های اتمی

کتاب عادت‌های اتمی نوشتۀ جیمز کلیر با ترجمۀ فهمیه شاه‌محمدی در انتشارات نگاه آشنا به چاپ رسیده است. این کتاب با موضوع موفقیت و خودیاری، روشی آسان و اثبات‌شده برای ایجاد عادت‌های خوب و شکستن عادت‌های بد ارائه کرده و مناسب برای افرادی است که به‌دنبال پیشرفت‌های گام‌به‌گام هستند.

درباره کتاب عادت های اتمی

جیمز کلیر در کتاب عادت‌های اتمی، از عادت‌های کوچکی می‌گوید که با تمرکز روی آن‌ها توانست قوی‌تر شود، به عملکرد بالاتری برسد، نویسنده شود، کسب‌وکار راه بیندازد و تبدیل به فردی متعهد و مسئولیت‌پذیر شود. او می‌گوید تمام این عادت‌های کوچک بود که ظرفیت‌ها را در وجودش افزایش داد. کلیر مطمئن است که تقویت این عادت‌ها در هرکس دیگری نیز می‌تواند اثرگذار باشد.

کلیر در کتاب عادت‌های اتمی نشان می‌دهد که چطور می‌توان نیروی ظرفیت را افزایش داد و تقویت کرد. او گام‌به‌گام عادت‌های خوب را معرفی می‌کند، عادت‌هایی که می‌توانند تا پایان عمر همراه هر آدمی باشند. او مدعی است مطالعاتش کاملاً علمی است گرچه کتاب را به روش دانشگاهی ننوشته است. درواقع، تأکید جیمز کلیر بر دانش و رویکردهای عملی است. برترین ایده‌هایی که افراد باهوش طی سال‌ها تجربه به آن رسیده‌اند و دانشمندان نیز آن‌ها را کشف و تأیید کرده‌اند.

چهارچوب کتاب عادت‌های اتمی شامل طرح ۴مرحله‌ای است: نشانه، اشتیاق، پاسخ و پاداش و نیز ۴ قانون تغییر رفتارها که از دل این مراحل به وجود می‌آیند. این چهارچوب، الگویی ترکیبی از علوم رفتاری و شناختی است. این الگو تأثیر محرک بیرونی و احساسات درونی را بر عادت‌ها به‌خوبی توضیح می‌دهد. این کتاب دربارۀ آن دسته از چیزهایی است که تغییر نمی‌کنند. دربارۀ اصول اساسی رفتارهای انسان است. اصولی که می‌توان به آن‌ها تکیه کرد. ایده‌های کتاب می‌تواند کمک کند تا کسب‌وکار راه بیندازید، خانواده تشکیل دهید و زندگی بسازید. 

استراتژی‌های کتاب عادت‌های اتمی مناسب افرادی است که در پی پیشرفت‌های گام‌به‌گام هستند.

خواندن کتاب عادت‌های اتمی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

به دوستداران کتاب‌های موفقیت و خودیاری و نیز روانشناسی عمومی پیشنهاد می‌کنیم.

درباره‌ جیمز کلیر

جیمز کلیر نویسنده، سخنران و گوینده‌ای است که روی عادت‌ها، تصمیم‌گیری‌ها و بهبود مستمر افراد تمرکز می‌کند. او در آکادمی عادت خود هزاران مدیر، مربی و معلم را تحت آموزش قرار داده و توانسته عادت‌های آن‌ها را با آموزش‌های حرفه‌ای، تغییر دهد. او روی عادت‌های کوچک به عنوان عامل موفقیت تأکید دارد و می‌گوید: «همین رفتارها و عادت‌های کوچک است که تعیین می‌کند پس از ۵ سال کجا هستیم و چقدر موفق شده‌ایم یا حتی شکست خورده‌ایم!». کتاب عادت‌‌های اتمی معروف‌ترین کتاب این نویسنده است.

معرفی نویسنده
عکس جیمز کلیر
جیمز کلیر

جیمز کلیر (متولد ۲۲ ژانویه‌ی ۱۹۸۶) نویسنده، وبلاگ‌نویس و سخنران مشهور آمریکایی است. نوشته‌های کلیر بر موضوعاتی مانند چگونگی شروع کردن عادت‌های خوب (و پایبند ماندن به آن‌ها)، اجتناب از انتخاب‌های بد، انجام کارهای بیشتر در زمان کمتر و نحوه‌ی ایجاد فرآیندهای بهتر متمرکز است و مهم‌تر از همه این است که کلیر در مورد چگونگی پیاده‌سازی این ایده‌ها در زندگی روزمره می‌نویسد.

نظرات کاربران

کاربر 8516821
۱۴۰۳/۰۱/۰۶

عالیه این کتاب

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

حجم

۱٫۴ مگابایت

سال انتشار

۱۴۰۲

تعداد صفحه‌ها

۱۸۴ صفحه

حجم

۱٫۴ مگابایت

سال انتشار

۱۴۰۲

تعداد صفحه‌ها

۱۸۴ صفحه

قیمت:
۳۵,۰۰۰
تومان