با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اصول بازاریابی اجتماعی

دانلود و خرید کتاب اصول بازاریابی اجتماعی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اصول بازاریابی اجتماعی  نوشته  محسن زمانی فروشانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب اصول بازاریابی اجتماعی

«بازاریابی اجتماعی» نوشته محسن زمانی(-۱۳۶۴) و شهرزاد هوشمندی‌نیا است.

بازاریابی اجتماعی حوزه و قلمرو علم جدیدی است که می‌کوشد با استفاده از فنون بازاریابی تجاری، اهداف و مقاصد اجتماعی را تحقق بخشد. بر اساس مفهوم بازاریابی اجتماعی، مدیران بازاریابی سازمان‌ها ناگزیر خواهند بود در تعیین راهبردها و خط‌مشی‌های بازاریابی خود عوامل مهمی نظیر خواسته‌های مصرف‌کنندگان و منافع جامعه در کوتاه‌مدت و بلندمدت را در نظر بگیرند و این واقعیت یعنی پذیرش مسئولیت اجتماعی سازمان‌ها.

بازاریابی اجتماعی با استفاده از مفروضات و مفاهیم بازاریابی تجاری برای دعوت به تغییر در باورها، نگرش‌ها و رفتارهای انسانی می‌پردازد. تفاوت اولیه‌ی بازاریابی اجتماعی با سایر حوزه‌های بازاریابی در اهداف و مقاصد آن آشکار است. هدف اصلی بازاریابی اجتماعی تأثیرگذاری بر رفتارهای اجتماعی و انسانی است.

فصل‌های اول، دوم و سوم با هدف آشنایی مقدماتی خوانندگان با بازاریابی اجتماعی نگارش یافته است و شامل بحث‌های نظری، تعاریف و اشاره‌ای به برخی مقالات منتشر شده در این حوزه است. فصل‌های دیگر کتاب به شیوه‌ای نوشته شده است که به خواننده توانایی فهم و تحلیل نمونه کمپین‌های بازاریابی اجتماعی را بدهد و ایشان را با دامنه وسیع موضوعات مرتبط با بازاریابی اجتماعی آشنا سازد و از طرف دیگر سعی در آشنایی اولیه خواننده متخصص با اصول طراحی و اجرای کمپین‌های بازاریابی اجتماعی را نیز داشته است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۰۱ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۳/۲۳
شابک‭۹۷۸-۹۶۴-۲۶۹۵-۸۵-۰
تعداد صفحات۳۰۱صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۳/۲۳
شابک‭۹۷۸-۹۶۴-۲۶۹۵-۸۵-۰