با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ده قرار مهم برای زندگی مشترک

دانلود و خرید کتاب ده قرار مهم برای زندگی مشترک

۴٫۰ از ۵ نظر
۴٫۰ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ده قرار مهم برای زندگی مشترک  نوشته  دیوید آرپ  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب ده قرار مهم برای زندگی مشترک

«ده قرار مهم برای زندگی مشترک» نوشته‌ی دیوید آرپ و کلودیا آرپ و کارت و ناتل براون است. این کتاب از مجموعه کلیدهای همسران موفق است که به معیارهای داشتن یک زندگی مشترک موفق می‌پردازد. در کتاب حاضر به ده موضوع مهم که اساس مشکلات و همینطور همدلی‌های همسران را طی سال‌های زندگی مشترک تشکیل می‌دهند، پرداخته شده است. این مطالب به زوج‌هایی که در آستانه ازدواج هستند کمک می‌کند تا قبل از زندگی مشترک درک و شناخت بهتری از خود و همسر خود داشته باشند و با شناخت کاملتری زندگی خود را آغاز نمایند. نویسندگان این کتاب، دو زوج مشاور خانواده (خانم و آقای آرپ و خانم و آقای براون) هستند و در بیشتر قسمت‌های کتاب از تجربیات کلینیکی و یا زندگی مشترک خود نمونه‌های ملموسی را برای روشن‌تر ساختن مطالب مطرح‌شده، ارائه کرده‌اند. در مواردی که آنها از تجربیات شخصی خود صحبت می‌کنند، مطلب از زبان یکی از زوجین مطرح می‌شود و خواننده در حین خواندن مطلب متوجه می‌شود که مثلاً ناتل براون مطلبی را در مورد خود و همسرش کارت براون توضیح می‌دهد. (و یا زوج دیگر کلودیا و دیوید آرپ در حال نقل مطلب هستند). در انتهای کتاب نیز تمرین‌هایی با عنوان «برنامه قرارهای شما» پیشنهاد شده است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
elham
۱۳۹۶/۰۲/۲۵

من این کتابو دارم و با همسرم خیلی تمرین میکنیم ک خودمونو تغییر بدیم ب سمت اید ال، واقعا کمک کننده اس برای زوجهای جوان ک هنوز با تفاوتها اشنا نیستن

سيد عطا
۱۳۹۶/۰۴/۱۸

این کتاب برای من فقط گزینه نمونه داره و خرید نداره اصلا !

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۴۳ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۹,۵۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۵/۰۲/۰۶
شابک۹۷۸-۹۶۴-۶۱۸۱-۸۷-۸
تعداد صفحات۲۴۳صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۹,۵۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۵/۰۲/۰۶
شابک۹۷۸-۹۶۴-۶۱۸۱-۸۷-۸