با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اینترنت جواب نمی‌دهد

دانلود و خرید کتاب اینترنت جواب نمی‌دهد

۴٫۲ از ۱۲ نظر
۴٫۲ از ۱۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اینترنت جواب نمی‌دهد  نوشته  اندرو کین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب اینترنت جواب نمی‌دهد

«اینترنت پاسخ مسئله نیست!» نوشته آندرو کین است. این کتاب که تحقیقات بسیاری از کارشناسان را جمع‌آوری کرده است توضیح می‌دهد که چرا و به چه خاطر اینترنت پاسخ همه چالش‌ها و مسائل زندگی امروز را در خود ندارد.

اینترنت، بدان شکلی که مبلغانش وعده داده بودند، پاسخ مسئله است. امروز، همچنان که گستره‌ی اینترنت وسیع‌تر می‌شود و همه چیز و همه کس را در این سیاره به هم مرتبط می‌کند، بر همگان آشکار می‌گردد که این امر امیدی واهی بیش نبوده است. مبلغان چیزی را به ما عرضه می‌کنند که به آن در سیلیکن ولی «عرضه‌ی تحریف واقعیت» گفته می‌شود؛ تصویری که همه چیز هست مگر واقعیت. در واقع، اینترنت به جای اینکه پاسخ باشد، مسئله‌ی اصلی دنیای قرن بیست و یکمی و متصل به هم ماست.

هرچه ما بیشتر از شبکه‌ی دیجیتال معاصر استفاده کنیم، سود و ارزش اقتصادی کمتری برای ما به ارمغان می‌آورد. به جای ترویج عدالت اقتصادی، دلیل اصلی افزایش رو به رشد شکاف اقتصادی بین فقیر و پولدار و همچنین از بین رفتن طبقه‌ی متوسط شده است. به جای اینکه ما را ثروتمندتر کند، توزیع ثروت را در نظام سرمایه‌داری اقتصاد شبکه‌ای نوین به گونه‌ای رقم زده است که همواره ما را فقیرتر می‌کند. به جای ایجاد شغل‌های جدید، این درهم‌گسیختگی دیجیتالی عامل اصلی بحران بیکاری ساختاری ماست. به جای ایجاد فضای رقابتی بیشتر، انحصارطلبان بی‌نهایت قدرتمندی چون گوگل و آمازون را پدید آورده است.

به جای اینکه شفافیت و آشکاری پدید بیاورد، در حال ایجاد سرویس‌های جمع‌آوری اطلاعات و نظارتی است که ما کاربران شبکه‌های اطلاعاتی بزرگ مانند فیسبوک به عنوان محصولات تمام شفاف آن بسته‌بندی شده‌ایم. به جای ایجاد تنوع بیشتر، باعث هرچه غنی‌تر شدن عده‌ای جوان سفیدپوست در لیموزین‌های مشکی شده است. به جای ترویج شادی در بین ما، خشونت را هر روز بیشتر می‌کند...

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۵)
سایه
۱۳۹۸/۰۹/۰۲

هیچکس جواب گو نیست ....متاسفم...همین دل خوشی رو از مردم گرفتن ..نمیدونم دیگه چی میخوان از جون این مردم ..لعنت .لعنت

Br7
۱۳۹۸/۰۹/۰۵

دوستانی که به تلگرام دسترسی دارن لطفا پروکسی اپ ultrasurf رو از کانال زتاتک اینجا بذارن

sa.har:)
۱۳۹۸/۰۹/۰۱

پس کی نتو وصل میکنن؟؟😩😑😒👊

Nahid Norouzi
۱۳۹۸/۰۹/۰۱

میخوام بدونم واقعا حجم اینترنتی که این روزای قطع هدر رفت آیا برگردونده میشه؟چیکار میشه کرد جز ابراز تاسف😏

liligh78
۱۳۹۸/۰۹/۰۱

اینترنت وصل شد 😂🙄

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
اینترنت پاسخ مسئله نیست!
Havisht

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۱۹ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۳/۰۲
شابک‫‬‭۹۷۸-۹۶۴-۲۶۹۵-۹۸-۰
دسته بندی
تعداد صفحات۳۱۹صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۳/۰۲
شابک‫‬‭۹۷۸-۹۶۴-۲۶۹۵-۹۸-۰