با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
پژوهشی در تاثیر نمایش خلاق در فرآیند تربیتی کودکان پیش از دبستان (گروه سنی ۶)

دانلود و خرید کتاب پژوهشی در تاثیر نمایش خلاق در فرآیند تربیتی کودکان پیش از دبستان (گروه سنی ۶)

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب پژوهشی در تاثیر نمایش خلاق در فرآیند تربیتی کودکان پیش از دبستان (گروه سنی ۶)  نوشته  بیتا محمودی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب پژوهشی در تاثیر نمایش خلاق در فرآیند تربیتی کودکان پیش از دبستان (گروه سنی ۶)

«پژوهشی در تاثیر نمایش خلاق در فرآیند تربیتی کودکان پیش از دبستان» نوشته بیتا محمودی(-۱۳۵۷) است.

کتاب حاضر پژوهشی است در باب تأثیر نمایش خلاق در فرآیند تربیتی کودکان پیش از دبستان (گروه سنی ۶ سال)، منظور کودکانی که یک سال قبل از ورود به مدرسه قرار گرفته‌اند.

در این پژوهش، تلاش شده است تا اهمیت بازی و نمایش خلاق را به مربیان و معلمان پیش از دبستان نشان داده شود تا آنها با آگاهی هرچه بیشتر به مقوله‌ی بازی و نمایش خلاق اهمیت دهند و آن را صرفاً وسیله‌ای برای تفریح و سرگرمی کودک نپندارند، بلکه بهترین وسیله برای یادگیری و تفهیم اطلاعات به کودک بدانند و هرچه دقیق‌تر و سنجیده‌تر مخاطب کودک خود را که آینده‌ی اجتماع ما را می‌سازد، بشناسیم و هر چه بیشتر بکوشیم تا احساسات و اندیشه‌های کودکان را درک کنیم تا در نتیجه، بتوانیم برای آموزش و پرورش کودک چه از نظر جسمی و چه از نظر روحی گام‌های بلندی برداریم.

تئاتر خلاق که در طول این کتاب بیشتر به آن پرداخته می‌شود، شیوه‌ای است که در آن راهنما و سرپرست از طریق سؤالات گوناگون به شرکت‌کنندگان این امکان را می‌دهد تا با استفاده از تخیل و ذهن خویش مراحل به نمایش در آوردن موقعیتی را حل نمایند. نمایش خلاق نوعی فعالیت آماتوری است که در آن کودکان می‌توانند احساسات خود را از طریق ساختن یک نمایشنامه بیان کنند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۰۱ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۰۲/۰۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۷۶۵۴-۴-۱
تعداد صفحات۱۰۱صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۰۲/۰۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۷۶۵۴-۴-۱