با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
هوش خاموش

دانلود و خرید کتاب هوش خاموش

اینترنت اشیا، آینده‌ی هوش خاموش و اکوسیستم تکنولوژی؟

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب هوش خاموش  نوشته  دنیل کلمریت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب هوش خاموش

«هوش خاموش: اینترنت اشیاء» نوشته‌ی دنیل کلمریت، کارآفربن و دنیل اوبووسکی مدیر و موسس یک شرکت فن‌آوری بزرگ آمریکایی است.

با نگاهی به گذشته در می‌یابیم که مانند آنچه برای هر تکنولوژی انقلابی دیگری رخ داده است به‌کارگیری و استقبال از این تکنولوژی نیز در مدت دویا حتی پنج سال بعد هم میسر نشد. تکنولوژی M2M در بازار‌های مختلفی به‌کار بسته شد و هم‌اکنون با گذشت چهارده یا پانزده سال چنین احساس می‌شود که دیگرکنترل آن از دست ما خارج است. چرا اینقدر طول کشیده است تا جهان به درک آنچه بعضی از ما آن را به مدت بیش از یک دهه می‌شناسیم برسد؟ این به آن دلیل است که در بیشتر موارد تکنولوژی‌های جدیدی که می‌توانند مدل‌های تجارت را منقلب کنند به زمان بیشتری از آنچه ما انتظار داریم برای پذیرفته شدن نیاز دارند.

مفهوم اینترنت تعبیه شده در همه چیز هنوز به‌طور کامل در جامعه تجارت جا نیافتاده است و این کتاب مفهوم پیچیده آن را ساده و قابل فهم می‌کند. کتاب شامل مصاحبه‌هایی با افراد زیادی است که نقش فعالی در زمینه‌ی توسعه این بازار داشته‌اند و چندین دیدگاه ارزشمند در مورد اینترنت ابزار و وسایل را ارائه می‌کند.

در این کتاب با بعضی از تاثیرات آشکار و نه چندان آشکار این تکنولوژی بر روی زندگی روزمره‌ی ما و چگونگی به‌کارگیری این مفاهیم برای پیشرفت در زندگی آشنا خواهید شد. همچنین مطالبی در مورد روش‌های مختلف به‌کارگیری قابلیت‌های آن توسط شرکت‌های مختلف در جهت بهبود کسب و کار خود فرا خواهید گرفت.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۵۷ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۲/۱۴
شابک‫‬‭۹۷۸-۹۶۴-۲۶۹۵-۶۴-۵
تعداد صفحات۱۵۷صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۲/۱۴
شابک‫‬‭۹۷۸-۹۶۴-۲۶۹۵-۶۴-۵