با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سفر دل

دانلود و خرید کتاب سفر دل

۱٫۰ از ۳ نظر
۱٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب سفر دل  نوشته  جودیت برونته  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب سفر دل

«سفر دل» نوشته‌ی جودیت برونته (با نام واقعی سارا فال)، رمان‌نویس آمریکایی و نویسنده‌ی داستان‌های عاشقانه است. کتاب حاضر نخستین کتاب از سری کتاب‌های «سفر» است.

«سفر دل» داستان دختری است که از پدری ژاپنی و مادری آمریکایی زاده شده است و از مادر خود متنفر است. او در توکیه با پسری آشنا می‌شود و به او دل می‌بندد. داستان این رمان در خصوص روابط میان شخصیت‌های این خانواده است. داستان در ژاپن رخ می‌دهد.

در بخشی از کتاب می‌خوانیم:

مرد جوانی که ایزومی چنان با علاقه به او نگاه می‌کرد، در هنگام سوارشدن به اتوبوس او یا مادرش را ندیده بود. او بسیار خسته بود زیرا در طول ۳۶ ساعت گذشته نخوابیده بود. چراکه تمام طول شب را به مراقبت از دخترکی فراموش‌شده گذرانده بود. با توجه به آگاهی‌اش از تنفر مادر نسبت به دخترش، از اینکه دوباره مجبور به تنها گذاشتن او بود، آزرده شده بود. دیدن زن سنگدلی که تقاضای بی‌صدای دخترش برای عشق و توجه را نادیده می‌گرفت، او را عصبانی می‌کرد. در سکوت و با دعای بیشتر، مرد هر وعده‌ای را که می‌توانست انجام دهد به زبان آورد، شفاعتی که تنها از یک مسیحی برمی‌آمد.

«اسیران را به یاد آرید، همانند هم زندان ایشان؛ همچنین مظلومان را، گویی شما نیز در جسم هستید.»

در اواخر سفر، مرد جوان متوجه شد که این بیشتر یک سفر دل بوده است. او دعای دیگری کرد و از خدا خواست که با قرار دادن این کودک در مسیر مسیحیت، او را به‌سوی خود هدایت کند. این تنها کاری بود که مرد می‌توانست برای کمک به آن دختر انجام دهد. با این دعا در قلبش، مرد جوان سوار اتوبوس شد تا به خانه برود.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
کتاب باز
۱۳۹۹/۰۳/۲۲

پر از توهین! اول گفتش که همه ژاپنی ها عوضی اند و کافر، بعد گفتش که آمریکایی ها بهترین آدمهان و مسیحیت تنها راه آرامشه. بیشتر به نظر میرسید میخواد انجیل شخصی خودشو درست کنه، چون بیشتر از متن داستان،

- بیشتر
ناهید
۱۳۹۸/۰۳/۱۰

نخونین بابا به درد نمیخوره😂

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۴۲ صفحه
نوع فایلEPUB
تعداد صفحات۱۴۲صفحه
نوع فایلEPUB