با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
قدرت برنامه‌ریزی

دانلود و خرید کتاب قدرت برنامه‌ریزی

۳٫۵ از ۴ نظر
۳٫۵ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب قدرت برنامه‌ریزی  نوشته  برایان تریسی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب قدرت برنامه‌ریزی

«قدرت برنامه‌ریزی» نوشته برایان تریسی، جک کن‌فیلد، لس براون و ... است. شعار کلیدی این کتاب این است که زندگی را به روشی که می‌خواهید بسازید.

در بخشی از این کتاب می‌خوانیم:

من این‌جا در بلومینگتون، ایلینویز مشغول آموزش یک کلاس در مورد چگونگی مدیریت کارمندان دشوار بودم. از سندی در مورد علایق و غیرعلایق‌اش، از رؤیاها و اهدافش پرسیدم. همین که در مورد شغل فعلی‌اش می‌گفت، او یک کابوس خیلی واقعی را توصیف کرد.

«سندی، چرا روی پرستاری به‌عنوان یک شغل تصمیم‌ گرفتی؟» پیشانی او قوسی گرفت، چشمانش برقی زد، همین‌طور که درباره‌ی اشتیاق و علاقه‌ی شدید خود برای درمان بیماران صحبت می‌کرد. وقتی از او پرسیدم آیا مدیریت کردن مردم را دوست دارد او خود را جمع کرد و یک‌بار دیگر پشت اشک‌ها جنگید. «من پست اجرایی را گرفتم زیرا درآمد بیش‌تری داشت، اما از آن متنفرم.»

سندی رؤیای خود را گم کرده است. آیا می‌توانم او را کمک کنم تا دوباره پیدایش کند؟

«سندی، چه اتفاقی می‌افتد اگر از کارفرمای خود تقاضای تنزل رتبه کنید؟» چند ثانیه گذشت. او به‌نظر گیج می‌رسید. مردم این کار را نمی‌کنند، می‌کنند؟

شما عاشق درمان مردم هستید. نه مدیریت کردن آن‌ها. اگر کارفرمای شما تنزل رتبه ‌ندهد، آیا می‌توانید کاری در جایی دیگر در رابطه با درمان بیماران پیدا کنید؟ همان‌طور که ما بر روی گزینه‌های او کار می‌کردیم، سندی سینه جلو می‌داد، تصمیم از طریق او دنبال شد. یک برنامه شکل گرفت تا پایان سمینار او آن‌چه را که می‌بایست انجام می‌داد را فهمید و آماده بود تا انجام دهد. او خیلی از من تشکر کرد و یک بررسی درخشان ارائه داد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
meysam
۱۳۹۶/۰۳/۱۵

به نظرم این نسخه ناقص و بد ترجمه شده چون پیوستگی بین فصل ها و موضوعات هرفصل‌خیلی کمه و بعضی کلمات خوب ترجمه نشده

[علیرضا]
۱۳۹۶/۱۱/۰۵

توصیه میکنم قبل از خرید نمونه رو بخونید اگه باهاش کنار اومدین بخرید کتاب رو

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
سلول‌های خود را شاد سازید مغز شما یک کتاب داروسازی واقعی برای شادی طبیعی دارد. داروهای اعصاب- اندورفین‌ها، سروتونین، اکسی‌توسین و دُپامین ـ فقط در انتظار آزاد شدن آن‌ها برای هر عضو و سلول در بدن‌تان باشید. روشی که می‌خورید، حرکت می‌کنید، استراحت می‌کنید و حتی حالت چهره‌ای شما می‌توانند میزان احساس خوب شیمیایی بدن‌تان یا «عصاره‌ی خوبی» در توجه شما را تغییر دهد. مقداری عصاره‌ی خوبی را به لبخند اضافه کنید. دانشمندان کشف کرده‌اند که لبخند زدن هورمون‌های استرس را کاهش می‌دهد و مواد شیمیایی خوشی بالا برده می‌شود که باعث افزایش سلول‌های T بدن می‌شوند، به‌مرور زمان در‌می‌یابید که لبخند زدن حتی به‌صورت تصنعی به یک لبخند واقعی منجر می‌شود.
مجید مبلغی

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۱۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۱/۱۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۱۸۹-۰۴۹-۹
تعداد صفحات۲۱۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۱/۱۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۱۸۹-۰۴۹-۹