با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ترس

دانلود و خرید کتاب ترس

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ترس  نوشته  بگونیا ایبارولا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب ترس

«ترس» مجموعه داستان‌هایی به قلم بِگونیا ایبارُولا و به تصویرگری علی‌رضا اسدی از مجموعه احساسات خود را بشناسیم است. این کتاب به نوجوانان کمک می‌کند حس ترس را بشناسند و آن را به درستی کنترل کنند.

در یکی از داستان‌های این کتاب می‌خوانیم:

در کلبه‌ی حقیرانه‌ای که هوآن‌زو با زن و سه فرزندش زندگی می‌کرد، یک گلدان به خاطر شکلش نظر همه را جلب می‌کرد. گلدان تقریباً همیشه پر از گل‌هایی بود که از دشت جمع می‌کردند و با رنگ‌های قشنگ و بوی خوش کلبه را به خانه‌ای زیبا و راحت تبدیل می‌کردند.

گلدان زیبا بود؛ گلدانی چینی و قدیمی که هوآن‌زو از پدرش به ارث برده بود و پدر هوآن‌زو از پدر خود و او هم ‌از پدرش که جنگجویی شریف بود و گلدان را از دستان یک امپراتور قدیمی دریافت کرده بود. گلدان از این‌که آن‌قدر از او نگهداری می‌کردند، احساس غرور می‌کرد و جای مهمی در خانه داشت. اما یک روز هوآن‌زو همه‌ی خانواده‌اش را دور هم جمع کرد و گفت که به فکر فروش گلدان است.

ـ سال خیلی بدی داشته‌ایم، ‌ بدون بارندگی و محصول بسیار کم است. به من گفته‌اند این گلدان خیلی باارزش است و برای آن پول زیادی به من می‌دهند. نمی‌توانم ببینم گرسنه بمانید، در حالی‌که این گلدان باارزش را داشته باشیم که فقط به درد تزئین خانه می‌خورد.

گلدان شروع کرد به لرزیدن و ‌پشت سر هم می‌پرسید: «من را کجا خواهند برد؟ با من چه خواهند کرد؟ چه بر سرم خواهد آمد؟»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
zahra
۱۳۹۸/۰۵/۱۴

کتاب جالبیه.من برای دخترم خوندم.خیلی دوس داشت. من برای پرورش هوش هیجانی بچه ها پیشنهادش میکنم که مراشون بخونید. گرچه میدونم اگه این برچسب افزایش هوش بیاد رو یه کتابی حتما گرونترش میکنن😅

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۱/۱۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۲۴۳-۶۲-۶
تعداد صفحات۴۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۳,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۱/۱۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۲۴۳-۶۲-۶