با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
قورباغه را ببوس

دانلود و خرید کتاب قورباغه را ببوس

۴٫۷ از ۳ نظر
۴٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب قورباغه را ببوس  نوشته  برایان تریسی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب قورباغه را ببوس

«قورباغه را ببوس» نوشته برایان تریسی(-۱۹۴۴) و کریستینا تریسی است. شاید بتوان گفت که بزرگترین کشف در دانش روانشناسی و رسیدن به رضایت خاطر آن است که: بزرگترین موانع بین ما و زندگی سرشار از آرامش و شعف، نگرشهای منفی ما نسبت به خودمان و دیگران است. برای رفع این معضل ضرورت دارد کتاب: «قورباغه را ببوس» را مطالعه کرده و راهکارهای آن را آنقدر به کار ببرید که به بخشی از خلق و خو و نفسانیات و در کل شخصیت شما بدل شود. آنگاه در منتهای حیرت متوجه خواهیدشد چنانچه در هر فرد و یا تجربه، جنبه‌های مثبت و ارزشمند را کانون توجه قرار دهید استعدادها و قابلیتهای مکتوم شما مجال شکوفایی خواهد یافت. در این کتاب براساس پنج هزار سخنرانی و سمینار برای بیش از پنج میلیون نفر در پنجاه و هشت کشور و هزاران ساعت کار مشاوره و روانشناسی مجموعه‌ای از روش‌های ساده و در عین حال مؤثر را خواهیدآموخت که با توسل به آن قادرید با تغییر جهت از منفی‌گرایی به مثبت اندیشی و تبدیل هر مشکل زندگیتان به یک مزّیت، فردی متکی به نفس شده و تمام قابلیتها و استعدادهای خویش را شکوفا خواهیدکرد. این ابزار و راهکارها برای میلیون‌ها نفر در سراسر جهان سودمند و مؤثر واقع شده است، و به طور قطع برای شما نیز مفید و راهگشا خواهدبود. پس بیایید از همین حالا آغاز کنیم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
سپیده
۱۳۹۵/۱۲/۰۳

قورباغه ات را قورت بده رو دارم و جالبه.و میگه اول وقت و زمان شروع فعالیت های روزانه ،کارهای مهم و اونایی که برات سخته و لذت بخش نیستو انجام بده و..... قورباغه ات راببوس رو باید بخونم ببینم چی مبگه

- بیشتر
سپیده
۱۳۹۵/۱۲/۰۹

عالی و کاربردی

کاربر ۳۰۲۲۷۱
۱۳۹۵/۱۱/۰۹

جالب است قبلن شنیده بودیم غورباغه ان را قورت بدهًًًً حالا همً ًکسی این کتاب را خوانده که کمی توضیح بدهد جریانش چیست؟

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۷,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۱۱/۰۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۳۱۷۴-۱-۷
تعداد صفحات۱۶۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۷,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۱۱/۰۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۳۱۷۴-۱-۷