دانلود و خرید کتاب نظریه های کارآفرینی سیدمحمد مقیمی
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب نظریه های کارآفرینی اثر سیدمحمد مقیمی

کتاب نظریه های کارآفرینی

معرفی کتاب نظریه های کارآفرینی

کتاب نظریه های کارآفرینی نوشتهٔ سیدمحمد مقیمی و یوسف وکیلی و مرتضی اکبری است. انتشارات دانشگاه تهران این کتاب را روانهٔ بازار کرده است.

درباره کتاب نظریه های کارآفرینی

کتاب نظریه های کارآفرینی با توضیح نظریه‌های کارآفرینی آغاز شده و در ادامه به تعاریف و نوع‌شناسی آن، رهیافت اقتصادی کارآفرینی، رهیافت روان‌شناسی کارآفرینی، رهیافت جامعه‌شناسی کارآفرینی و رهیافت سازمانی آن و در پایان نیز به فرصت به‌عنوان مفهوم محوری در کارآفرینی پرداخته است. این کتاب با فصلی به نام «کارآفرینی و توسعۀ اقتصادی»‌به پایان رسیده است.

مؤسسهٔ انتشارات دانشگاه تهران بر انتشار کتاب‌های آکادمیک تمرکز دارد. این مؤسسه از سال ۱۳۲۵ کار خود را به طور مستقل آغاز کرده است. دکتر پرویز ناتل خانلری آغازگر فعالیت این انتشارات بود. پس از دکتر خانلری، شادروان دکتر ذبیح‌الله صفا با یاری دکتر حسین مینوچهر مدیریت توسعهٔ انتشارات را بر عهده گرفتند.

انتشارات دانشگاه تهران زیر نظر مدیریت ادارهٔ کل خدمات پژوهشی و انتشارات دانشگاه تهران اداره می‌شوند. انتشارات دانشگاه تهران، نخستین‌بار با این آرمان پدید آمد که پاسخگوی نیاز دانشجویان باشد، اما به‌مرور نیازهایی فراتر از نیاز نخستین نمودار شدند. در مرحلهٔ اول اساتید نیازمند آن بودند تا با گسترش کمی و کیفی دانشگاه، از آخرین داده‌های علمی برخوردار شوند. پس از اینکه که دانشگاه تهران، مؤلفان بزرگ و سرشناس را جذب برنامه‌های آموزشی خود کرد، انتشارات دانشگاه تهران چاپ و انتشار آثار آنان را نیز در زمرهٔ وظایف خود قرار داد. این رویه تا آنجا ادامه داشت که بندی از اساسنامه به آن اختصاص یافت؛ با این مفهوم که انتشارات دانشگاه تهران خود را ملزم به چاپ متون و آثار فرهنگی ایران‌زمین کرده است. انتشارات دانشگاه تهران تاکنون بیش از ۵٬۰۰۰ عنوان کتاب منتشر کرده است و به طور میانگین در هر روز بیش از یک کتاب منتشر می‌کند.

خواندن کتاب نظریه های کارآفرینی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

خواندن این کتاب را به دوستداران حوزهٔ کارآفرینی پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

حجم

۸٫۲ مگابایت

سال انتشار

۱۴۰۰

تعداد صفحه‌ها

۹۰۸ صفحه

حجم

۸٫۲ مگابایت

سال انتشار

۱۴۰۰

تعداد صفحه‌ها

۹۰۸ صفحه

قیمت:
۱۵۰,۰۰۰
تومان