دانلود و خرید کتاب معناشناسی افسردگی از منظر قرآن هادی بهرامی احسان
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب معناشناسی افسردگی از منظر قرآن اثر هادی بهرامی احسان

کتاب معناشناسی افسردگی از منظر قرآن

معرفی کتاب معناشناسی افسردگی از منظر قرآن

کتاب «معناشناسی افسردگی از منظر قرآن؛پیشنهاد الگویی برای پژوهش‌های قرآنی در حوزه روانشناسی» نوشتهٔ هادی بهرامی احسان و احمدرضا اخوت و فاطمه فیاض است. انتشارات دانشگاه تهران این کتاب را روانهٔ بازار کرده است.

درباره مؤسسهٔ انتشارات دانشگاه تهران

مؤسسهٔ انتشارات دانشگاه تهران بر انتشار کتاب‌های آکادمیک تمرکز دارد. این مؤسسه از سال ۱۳۲۵ کار خود را به طور مستقل آغاز کرده است. دکتر پرویز ناتل خانلری آغازگر فعالیت این انتشارات بود. پس از دکتر خانلری، شادروان دکتر ذبیح‌الله صفا با یاری دکتر حسین مینوچهر مدیریت توسعهٔ انتشارات را بر عهده گرفتند.

انتشارات دانشگاه تهران زیر نظر مدیریت ادارهٔ کل خدمات پژوهشی و انتشارات دانشگاه تهران اداره می‌شوند. انتشارات دانشگاه تهران، نخستین‌بار با این آرمان پدید آمد که پاسخگوی نیاز دانشجویان باشد، اما به‌مرور نیازهایی فراتر از نیاز نخستین نمودار شدند. در مرحلهٔ اول اساتید نیازمند آن بودند تا با گسترش کمی و کیفی دانشگاه، از آخرین داده‌های علمی برخوردار شوند. پس از اینکه که دانشگاه تهران، مؤلفان بزرگ و سرشناس را جذب برنامه‌های آموزشی خود کرد، انتشارات دانشگاه تهران چاپ و انتشار آثار آنان را نیز در زمرهٔ وظایف خود قرار داد. این رویه تا آنجا ادامه داشت که بندی از اساسنامه به آن اختصاص یافت؛ با این مفهوم که انتشارات دانشگاه تهران خود را ملزم به چاپ متون و آثار فرهنگی ایران‌زمین کرده است. انتشارات دانشگاه تهران تاکنون بیش از ۵٬۰۰۰ عنوان کتاب منتشر کرده است و به طور میانگین در هر روز بیش از یک کتاب منتشر می‌کند.

خواندن کتاب«معناشناسی افسردگی از منظر قرآن؛پیشنهاد الگویی برای پژوهش‌های قرآنی در حوزه روانشناسی» را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

خواندن این کتاب را به دانشجویان رشتهٔ علوم اسلامی پیشنهاد می‌کنیم.

نظرات کاربران

کاربر 7601314
۱۴۰۲/۰۹/۱۰

درمان های غربی نشانه محور هستند ولی درمان افسردگی مبتنی برقرآن دکتر فیاض؛ ریشه محور است و ریشه را درمان میکند این کتاب برای پژوهشگران مناسب است..کتاب درمانگری افسردگی مبتنی برقرآن را توصیه میکنم

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

حجم

۲٫۸ مگابایت

سال انتشار

۱۳۹۸

تعداد صفحه‌ها

۲۸۷ صفحه

حجم

۲٫۸ مگابایت

سال انتشار

۱۳۹۸

تعداد صفحه‌ها

۲۸۷ صفحه

قیمت:
۵۵,۰۰۰
تومان