دانلود و خرید کتاب سینتیک آنزیمی علی اکبر صبوری
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب سینتیک آنزیمی اثر علی اکبر صبوری

کتاب سینتیک آنزیمی

دسته‌بندی:
امتیاز:بدون نظر

معرفی کتاب سینتیک آنزیمی

کتاب سینتیک آنزیمی نوشتهٔ علی اکبر صبوری و علی اکبر موسوی موحدی است و انتشارات دانشگاه تهران آن را منتشر کرده است.

درباره کتاب سینتیک آنزیمی

فصل‌های کتاب سینتیک آنزیمی از این قرار هستند: سینتیک، واکنش‌های شیمیایی سینتیک، واکنش‌های ساده آنزیمی سینتیک، مهارشدن عمل آنزیم‌های سینتیک، واکنش‌های آنزیمی با چندین جایگاه فعال فعال‌سازی آنزیم.

مؤسسهٔ انتشارات دانشگاه تهران بر انتشار کتاب‌های آکادمیک تمرکز دارد. این مؤسسه از سال ۱۳۲۵ کار خود را به طور مستقل آغاز کرده است. دکتر پرویز ناتل خانلری آغازگر فعالیت این انتشارات بود. پس از دکتر خانلری، شادروان دکتر ذبیح‌الله صفا با یاری دکتر حسین مینوچهر مدیریت توسعهٔ انتشارات را بر عهده گرفتند.

انتشارات دانشگاه تهران زیر نظر مدیریت ادارهٔ کل خدمات پژوهشی و انتشارات دانشگاه تهران اداره می‌شوند. انتشارات دانشگاه تهران، نخستین‌بار با این آرمان پدید آمد که پاسخگوی نیاز دانشجویان باشد، اما به‌مرور نیازهایی فراتر از نیاز نخستین نمودار شدند. در مرحلهٔ اول اساتید نیازمند آن بودند تا با گسترش کمی و کیفی دانشگاه، از آخرین داده‌های علمی برخوردار شوند. پس از اینکه که دانشگاه تهران، مؤلفان بزرگ و سرشناس را جذب برنامه‌های آموزشی خود کرد، انتشارات دانشگاه تهران چاپ و انتشار آثار آنان را نیز در زمرهٔ وظایف خود قرار داد. این رویه تا آنجا ادامه داشت که بندی از اساسنامه به آن اختصاص یافت؛ با این مفهوم که انتشارات دانشگاه تهران خود را ملزم به چاپ متون و آثار فرهنگی ایران‌زمین کرده است. انتشارات دانشگاه تهران تاکنون بیش از ۵٬۰۰۰ عنوان کتاب منتشر کرده است و به طور میانگین در هر روز بیش از یک کتاب منتشر می‌کند.

خواندن کتاب سینتیک آنزیمی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به پژوهشگران حوزهٔ آنزیم و آنزیم‌شناسی پیشنهاد می‌کنیم.


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

حجم

۱۸٫۹ مگابایت

سال انتشار

۱۳۷۵

تعداد صفحه‌ها

۵۰۴ صفحه

حجم

۱۸٫۹ مگابایت

سال انتشار

۱۳۷۵

تعداد صفحه‌ها

۵۰۴ صفحه

قیمت:
۱۱۰,۰۰۰
تومان