دانلود و خرید کتاب کاربرد آمار و طراحی آزمایش ها در رشته های علوم و مهندسی اثر شهره فاطمی | انتشارات دانشگاه تهران | طاقچه
با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب کاربرد آمار و طراحی آزمایش ها در رشته های علوم و مهندسی اثر شهره فاطمی

کتاب کاربرد آمار و طراحی آزمایش ها در رشته های علوم و مهندسی

نویسنده:شهره فاطمیمائده سلماسیانتشارات:انتشارات دانشگاه تهراندسته‌بندی:امتیاز:بدون نظر

معرفی کتاب کاربرد آمار و طراحی آزمایش ها در رشته های علوم و مهندسی

چاپ سوم کتاب کاربرد آمار و طراحی آزمایش ها در رشته های علوم و مهندسی نوشتهٔ شهره فاطمی (عضو هیئت‌علمی دانشکدهٔ فنی دانشگاه تهران) و مائده سلماسی است. انتشارات دانشگاه تهران این کتاب را روانهٔ بازار کرده است.

درباره کتاب کاربرد آمار و طراحی آزمایش ها در رشته های علوم و مهندسی

چاپ سوم کتاب کاربرد آمار و طراحی آزمایش ها در رشته های علوم و مهندسی، با هدف آشنایی با کاربرد علم آمار، تحلیل آماری و طراحی آزمایش‌ها در شناخت پدیده‌ها و فرایندهای پیچیده و نیز بررسی اثر معنادار متغیرهای فرایند بر پاسخ و تنظیم شرایط برای دستیابی به نقطهٔ بهینه تدوین شده است.

مؤسسهٔ انتشارات دانشگاه تهران بر انتشار کتاب‌های آکادمیک تمرکز دارد. این مؤسسه از سال ۱۳۲۵ کار خود را به طور مستقل آغاز کرده است. دکتر پرویز ناتل خانلری آغازگر فعالیت این انتشارات بود. پس از دکتر خانلری، شادروان دکتر ذبیح‌الله صفا با یاری دکتر حسین مینوچهر مدیریت توسعهٔ انتشارات را بر عهده گرفتند. کتاب حاضر از ۲ بخش اصلی تشکیل شده است. در این کتاب، از علم آمار همچون روشی هدفمند در طراحی و تحلیل آزمایش‌ها استفاد شده است.

انتشارات دانشگاه تهران زیر نظر مدیریت ادارهٔ کل خدمات پژوهشی و انتشارات دانشگاه تهران اداره می‌شوند. انتشارات دانشگاه تهران، نخستین‌بار با این آرمان پدید آمد که پاسخگوی نیاز دانشجویان باشد، اما به‌مرور نیازهایی فراتر از نیاز نخستین نمودار شدند. در مرحلهٔ اول اساتید نیازمند آن بودند تا با گسترش کمی و کیفی دانشگاه، از آخرین داده‌های علمی برخوردار شوند. پس از اینکه که دانشگاه تهران، مؤلفان بزرگ و سرشناس را جذب برنامه‌های آموزشی خود کرد، انتشارات دانشگاه تهران چاپ و انتشار آثار آنان را نیز در زمرهٔ وظایف خود قرار داد. این رویه تا آنجا ادامه داشت که بندی از اساسنامه به آن اختصاص یافت؛ با این مفهوم که انتشارات دانشگاه تهران خود را ملزم به چاپ متون و آثار فرهنگی ایران‌زمین کرده است. انتشارات دانشگاه تهران تاکنون بیش از ۵٬۰۰۰ عنوان کتاب منتشر کرده است و به طور میانگین در هر روز بیش از یک کتاب منتشر می‌کند.

خواندن کتاب کاربرد آمار و طراحی آزمایش ها در رشته های علوم و مهندسی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

خواندن این کتاب را به دانشجویان رشته‌های فنی و مهندسی پیشنهاد می‌کنیم.

دیگران دریافت کرده‌اند

سایر کتاب‌های انتشارات دانشگاه تهران

مشاهده همه
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

حجم

۸٫۵ مگابایت

سال انتشار

۱۴۰۰

تعداد صفحه‌ها

۵۸۶ صفحه

حجم

۸٫۵ مگابایت

سال انتشار

۱۴۰۰

تعداد صفحه‌ها

۵۸۶ صفحه

قیمت:
۴۸,۰۰۰
تومان