با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
حسش نیست

دانلود و خرید کتاب حسش نیست

۳٫۵ از ۲ نظر
۳٫۵ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب حسش نیست  نوشته  سیدمحمد حسنی‌زاده  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب حسش نیست

«حسش نیست» نوشته سیدمحمد حسنی‌زاده، راهنمای عملی برای افزایش کارایی در زندگی روزمره و فضای شغلی است. همۀ ما روزها و لحظاتی رو تجربه کردیم و می‌کنیم که حس درونی‌مان با بقیه اوقات تفاوت دارد، گاهی حال و حوصلۀ انجام کارهای پیش رو را نداریم، دوست نداریم دست به کاری بزنیم، کسی مزاحممان شود و فقط می‌خواهیم بنشینیم و بنشینیم و بنشینیم! برای اغلب افراد، هر از گاهی این حالت به وجود می‌آید، ولی بعضی‌ها هم پیدا می‌شوند که گاهی اوقات حالشان عادی است و اغلب اینجور هستند، اشکالی ندارد، فرقی نمی‌کند که در کدام دسته هستید، اگر از این حالت ناراضی هستید، با خواندن این کتاب شناخت بسیار خوبی از این وضعیت و راه‌های خروج از آن پیدا خواهید کرد. هرجا در این کتاب «حسش نیست» به چشمتان خورد، منظور همین وضعیت آزار دهنده است. این کتاب برای این نوشته شده که هم خوانده شود و هم برای از بین بردن بی‌حسی، راه‌کارهایی که عملی باشند ارائه شود و با انجام آنها بتوانید گام‌های لذت‌بخشی در مسیر پیش رویتان بردارید. برای همین خوب است در ابتدا نیم‌نگاهی به آنچه خواهید خواند داشته باشیم: در فصل اول این کتاب چند موقعیت که برای اکثر افراد موقعیت‌های عدم تمایل به فعالیت هستند را مورد اشاره قرار می‌دهیم و در مورد اهمیت آنها و لزوم تغییر وضعیت آنها صحبت می‌کنیم. در فصل دوم، چراهایی که عموم افراد در علت عدم تمایل به فعالیت ذکر می‌کنند را مورد اشاره و بررسی قرار می‌دهیم. در فصل سوم، خواهیم گفت اگر حسش باشد، چطور می‌شویم و چه تغییری در زندگی ما به وجود خواهد آمد. در فصل چهارم، راه‌کارهایی برای تغییر وضعیت و چگونگی به حداکثر رساندن توانایی خودمان را معرفی می‌کنیم و مورد بررسی قرار می‌دهیم. و در ادامه مواردی را که باعث می‌شوند حس عدم تمایل به فعالیت در ما به وجود آید را بررسی خواهیم کرد.
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
حسش نیست یعنی... حال ندارم کار کنم اگر سرکار همکاری دارید که با دیدنش غصه‌های زمین و زمان یادتان می‌آید به این دلیل که هیچ وقت حوصله کار کردن ندارد، بیشتر از اینکه حرف بزند خمیازه می‌کشد، شاید هم بعضی وقت‌ها کارهای محوله‌اش را شما باید انجام دهبد، اگر از او بپرسید: چته؟ این جواب رو می‌شنوید: حس کار کردن ندارم! شاید بنده خدا راست می‌گوید! حس کار کردن ندارد. ممکن است دلیلی برای این حسش نداشته باشد، ممکن هم هست که دلایلی داشته باشد که از دید شما پنهان است. اگر این فرد خود شما باشید، لابد می‌دانید بخشی از این دلایل ناشی از شرایط حاکم بر کار و محیط کاری است
مادر بزرگ علی💝

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۱۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۴,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۷/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۲۰۴-۱۵-۴
تعداد صفحات۱۱۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۴,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۷/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۲۰۴-۱۵-۴