دانلود و خرید کتاب واژه نامه مدیریت ورزشی مهوش نوربخش
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب واژه نامه مدیریت ورزشی اثر مهوش نوربخش

کتاب واژه نامه مدیریت ورزشی

معرفی کتاب واژه نامه مدیریت ورزشی

کتاب واژه نامه مدیریت ورزشی نوشتهٔ مهوش نوربخش و حمید قاسمی و مهدی کهندل است و انتشارات حتمی آن را منتشر کرده است.

انتشارات حتمی یکی از ناشرین معتبر و نام‌آشنا در حوزه نشر کتاب‌های تخصصی علوم ورزش و پزشکی است که پس از طی مراحل پر فراز و نشیب، به این جایگاه دست یافته است.

از ابتدای فعالیت، انتشارات حتمی به‌طور تخصصی در زمینه علوم ورزشی و آکادمیک به چاپ کتاب پرداخت، اما در سال‌های اخیر، اقبال مردم و عموم جامعه به کتاب‌های ورزشی زیاد شده و اکنون ۷۰درصد از کتاب‌های انتشارات حتمی در زمینه تربیت بدنی در سطح عمومی، رشته‌های ورزشی، فدراسیون‌ها و … است. با توجه به نیاز جامعه به‌ویژه پس از شیوع ویروس کرونا، اخیراً چاپ کتاب‌های پزشکی و سلامت و به‌ویژه پزشکی در حوزه ورزش به مجموعه فعالیت‌های انشارات حتمی افزوده شد.

اعتقاد مدیریت انتشارات حتمی بر این است که در زمینه علوم ورزشی باید با علم و پیشرفت‌های روز همگام بود و لذا بیش از ۸۰درصد از کتاب‌های منتشر شده در قالب ترجمه است. تاکنون تعداد ۵۳۷ عنوان از کتاب‌های انتشارات حتمی در سایت خانه کتاب ثبت شده و برای ۶۹۷ مورد نیز تاکنون شابک صادر شده است.

انتشارات حتمی در مدت یک دهه فعالیت خود در حوزه نشر کشور، موفق به دریافت ۱۲ نشان برتر کشوری ازجمله ناشر نمونه کشور در سال ۱۳۹۳، برگزیده کتاب سال جمهوری اسلامی ایران، برگزیده کتاب‌های علوم ورزشی دانشگاه تهران در سال ۱۳۹۱ و لوح تقدیر از سوی انستیتو تحقیقات تغذیه‌ای کشور برای چاپ کتاب «راهنمای تغذیه بالینی در کووید ۱۹» شده است.

انتشارات حتمی علاوه بر تقویت زمینه‌های فعالیت و همکاری با نهادها و مراکز متولی ورزش و علوم ورزشی در کشور، در چشم‌انداز پیش‌روی خود، نگاهی نیز به آن سوی مرزهای کشور و حضور در عرصه بین‌الملل دارد.

درباره کتاب واژه نامه مدیریت ورزشی

رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی از نظر پیچیدگی‌، بالندگی و تعداد دانشمندان و محققانی که به آن رو آورده‌اند در حال رشد است‌. چندین شاخه آکادمیک که اغلب از تربیت بدنی و علوم ورزشی جدا شدند، نوعی اصول و چارچوب‌های علمی را برای درک بهتر عوامل زیر بنایی عملکرد انسان به وجود آوردند. هریک از شاخه‌ها به حیطه علمی دیگر مانند مدیریت و برنامه‌ریزی‌، فیزیولوژی، بیومکانیک و روان‌شناسی متصل شدند تا همگی در تلاش برای تشریح‌، پیش‌بینی و توصیف رفتار انسان به ویژه رفتار‌های حرکتی آن در پدیده های پیچیده و عمیق‌تر فرو روند.

فرایند رو به رشد رشته تربیت بدنی و علوم ورزش و نیاز مبرم جامعه به آن باعث افزایش دوره‌های تحصیلات تکمیلی بالاتر در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی شد. ضرورت هر چه تخصصی‌تر شدن حیطه تربیت بدنی و انجام تحقیقات دقیق‌تر و ارائه راهبردهای کاربردی برای ارتقای این رشته باعث شد تا در درون خود رشته تربیت بدنی گرایش‌های مختلفی بر اساس نیاز جامعه ورزشی شکل بگیرد. یکی از این گرایش‌ها مدیریت و برنامه‌ریزی ورزشی است که از ابتدای تولد دوران رشد خود را با اتکا به نظریه‌های رشته مدیریت پشت سر گذاشت. ادامه انجام مطالعات و تحقیقات بیشتر نوعی استقلال را برای رشته مدیریت و برنامه‌ریزی ورزشی به همراه داشته است.

این امر ایجاب می‌کند که برای روشن‌سازی‌، ساده‌سازی، درک و استفاده از واژه‌های مناسب مدیریتی مرتبط با رشته تربیت بدنی و ایجاد یکنواختی در ادبیات این رشته واژگانی مورد استفاده قرار گیرد که مقبول اکثریت محققان، دانشمندان و دانش‌پژوهان این رشته باشد. بر این اساس گردآوری و تدوین واژه‌نامه‌ای در زمینه مدیریت ورزشی می‌تواند کمک شایانی به درک اصولی مطالب آن کند.

خواندن کتاب واژه نامه مدیریت ورزشی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

خوانندگان اصلی اين کتاب عبارت‌اند از دانشجويان حرکت شناسی، علوم ورزشی، تندرستی، مربيگری و تربيت بدنی و دانشجويانی که در برنامه‌های آمادگی پيش از تدريس شرکت می‌کنند و به طور کل دانشجويان رشته علوم ورزشی که هدفشان يادگيری آمادگی جسمانی، توانبخشی و علم تمرين است و نيز متخصصان تندرستی و ورزشکاران.

تاثیر ۸ هفته تمرین تناوبی هوازی و مصرف مکمل قهوه سبز
محمدمهدی قربانی خراجی
فرهنگ واژگان تخصصی علوم انسانی - اجتماعی (فارسی به انگلیسی)
خلیل میرزایی
زندگینامه و دیوان طجر
محمودرضا صادقی طجر
مقدمه ای بر آموزش زبان انگلیسی به غیر انگلیسی زبانان
دیوید نونان
Mechanics of graphene-based nanostructures (second Edition)
فرزاد ابراهیمی
راهنمای سفر: خودآموز مکالمات و اصطلاحات کاربردی انگلیسی با ترجمه فارسی
عاطفه مشایخی کرهرودی
در حلقه پندار
شهرام شاه زیدی (پندار)
واژه نامه فارسی (بخش چهارم)
شمس فخری اصفهانی
The status and performance of special rapporteurs on human rights
تارا شش انگشت
معجزه وصال
زهرا فرازاندام
مراقب خودت باش
جین هاردی
حیرت پاییز
علیرضا لشکربلوکی
آموزش همگانی در زمینه شناخت و پیشگیری از اعتیاد
محمد جاویدان
بازاریابی دیجیتال و ابزارهای آن
حمیده میرشاهی
Psychological Texts in Easy Language
محمدمهدی خادم زاده
مه لقا
شهرام خلج
اطلس اقلیت های مسلمان جهان با تأکید بر شیعیان
یونس نوربخش
فرهنگ واژه های فارسی در زبان عربی؛ گویش لبنانی
د. طونی الحاج
اینلاین!
ویلیام نیلی
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

حجم

۱٫۷ مگابایت

سال انتشار

۱۳۹۶

تعداد صفحه‌ها

۱۹۲ صفحه

حجم

۱٫۷ مگابایت

سال انتشار

۱۳۹۶

تعداد صفحه‌ها

۱۹۲ صفحه

قیمت:
۹۹,۵۰۰
تومان