دانلود و خرید کتاب حل المسائل حسابداری برای مدیران پاول ام. کولیر ترجمه بیتا مشایخی
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب حل المسائل حسابداری برای مدیران اثر پاول ام. کولیر

کتاب حل المسائل حسابداری برای مدیران

معرفی کتاب حل المسائل حسابداری برای مدیران

کتاب حل المسائل حسابداری برای مدیران اثری از پاول ام. کولیر با ترجمهٔ بیتا مشایخی و هانیه بیرامی در انتشارات بورس به چاپ رسیده است.

شرکت اطلاع‌رسانی و خدمات بورس، انتشـارات بـورس را بـا هـدف گسـترش فرهنـگ سرمایه‌گذاری در دارایی‌های مالی در سال ۱۳۹۰ تأسیس کرد. این انتشارات، انتشار کتاب‌های مالی در سـطح کشـور و منطقـه را چشم‌انداز خود قرار داده است. اولویت انتشارات بورس، چاپ و نشر کتاب‌هایی با محوریت حقوق در بازار سرمایه، فناوری اطلاعات در بازار سرمایه، مالی اسلامی‌ و مالی عمومی است. انتشارات بورس در مدت زمان فعالیت کوتاه خـود، موفـق بـه انتشـار بـیش از ۱۵۰ عنوان کتاب شده است. این آثار به زبان فارسی و انگلیسی در حوزه‌های مختلف مرجـع، تخصصـی دانشگاهی، عمومی و کودک در زمینهٔ دستاوردهای روز بازار سرمایه در ایران و جهان هستند. همچنین کتاب‌های آموزشی عمومی و تخصصـی در حـوزهٔ بـازار سـرمایه شامل کتاب‌های دانشگاهی، کتاب‌های آموزشی بـا هـدف پاسـخ‌گویی بـه نیـاز عمـوم جامعه و برخی از منابع آزمون‌های بازار سرمایه در این انتشارات به چاپ می‌رسند.

دربارهٔ کتاب حل المسائل حسابداری برای مدیران

یکی از مسائلی که بیشتر دانشجویان حسابداری با آن روبه‌رو هستند، توانایی حل مسائل محاسباتی است. در بین دانشجویان تحصیلات تکمیلی و مدیران اجرایی، ترس از اعداد کاملاً رواج دارد. دانشجویان معمولاً به دنبال پیداکردن یک «سؤال نمونه» مشابه در گذشته هستند که با کمک آن بتوانند محاسبات را تکرار کنند و به‌بیان ساده‌تر ارقام را جایگزین کنند.

 اگر این روش دانشجویان را ملزم به تفکر دربارهٔ مفاهیم گنجانده‌شده در سؤالات نکند، رویکرد مناسبی نخواهد بود. هر مسئله ماهیت متفاوتی دارد و بازتاب و انعکاسی از تصمیمات تجاری روزانه است. هدف از حل این مسائل، به‌کارگیری مفاهیم زیربنایی است.

سؤالات هر فصل این کتاب، خواننده را ملزم به انجام محاسبات می‌کند. هم‌زمان با تلاش برای حل این سؤالات، شما باید دربارهٔ موارد زیر فکر کنید:

  • مسئله کسب‌وکار؛
  • اطلاعات فراهم شده برای حل مسئله؛
  • مناسبترین تکنیک قابل اعمال برای مسئله؛ 
  • شیوهٔ اعمال و به‌کارگیری این تکنیک برای حل مسئله.

کتاب حل المسائل حسابداری برای مدیران را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مدیران اجرایی و دانشجویان رشتهٔ مدیریت مخاطبان این کتاب هستند.


نظرات کاربران

کاربر 7430202
۱۴۰۳/۰۲/۰۴

کامل و قیمت مناسب

کاربر 4974743
۱۴۰۲/۰۶/۲۳

خوب بود

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

حجم

۷۴۲٫۱ کیلوبایت

سال انتشار

۱۳۹۹

تعداد صفحه‌ها

۸۰ صفحه

حجم

۷۴۲٫۱ کیلوبایت

سال انتشار

۱۳۹۹

تعداد صفحه‌ها

۸۰ صفحه

قیمت:
۲۵,۰۰۰
تومان