دانلود و خرید کتاب کاربردهای زیستی نانومواد (جلد اول) علی اکبر صبوری
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب کاربردهای زیستی نانومواد (جلد اول) اثر علی اکبر صبوری

کتاب کاربردهای زیستی نانومواد (جلد اول)

معرفی کتاب کاربردهای زیستی نانومواد (جلد اول)

کتاب کاربردهای زیستی نانومواد (جلد اول) نوشتهٔ علی‌ اکبر صبوری و حسین درخشان خواه و لقمان علایی در انتشارات دانشگاه تهران منتشر شده است.

درباره کتاب کاربردهای زیستی نانومواد (جلد اول)

کتاب کاربردهای زیستی نانومواد (جلد اول) اثری کاربردی در حوزهٔ مبانی، شیمی و ساختار نانومواد است.

مؤسسهٔ انتشارات دانشگاه تهران بر انتشار کتاب‌های آکادمیک تمرکز دارد. این مؤسسه از سال ۱۳۲۵ کار خود را به طور مستقل آغاز کرده است. دکتر پرویز ناتل خانلری آغازگر فعالیت این انتشارات بود. پس از دکتر خانلری، شادروان دکتر ذبیح‌الله صفا با یاری دکتر حسین مینوچهر مدیریت توسعهٔ انتشارات را بر عهده گرفتند.

انتشارات دانشگاه تهران زیر نظر مدیریت ادارهٔ کل خدمات پژوهشی و انتشارات دانشگاه تهران اداره می‌شوند. انتشارات دانشگاه تهران، نخستین‌بار با این آرمان پدید آمد که پاسخگوی نیاز دانشجویان باشد، اما به‌مرور نیازهایی فراتر از نیاز نخستین نمودار شدند. در مرحلهٔ اول اساتید نیازمند آن بودند تا با گسترش کمی و کیفی دانشگاه، از آخرین داده‌های علمی برخوردار شوند. پس از اینکه که دانشگاه تهران، مؤلفان بزرگ و سرشناس را جذب برنامه‌های آموزشی خود کرد، انتشارات دانشگاه تهران چاپ و انتشار آثار آنان را نیز در زمرهٔ وظایف خود قرار داد. این رویه تا آنجا ادامه داشت که بندی از اساسنامه به آن اختصاص یافت؛ با این مفهوم که انتشارات دانشگاه تهران خود را ملزم به چاپ متون و آثار فرهنگی ایران‌زمین کرده است. انتشارات دانشگاه تهران تاکنون بیش از ۵٬۰۰۰ عنوان کتاب منتشر کرده است و به طور میانگین در هر روز بیش از یک کتاب منتشر می‌کند.

خواندن کتاب کاربردهای زیستی نانومواد (جلد اول) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام دانشجویان علوم زیستی پیشنهاد می‌کنیم. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

حجم

۱۰٫۷ مگابایت

سال انتشار

۱۳۹۴

تعداد صفحه‌ها

۳۰۱ صفحه

حجم

۱۰٫۷ مگابایت

سال انتشار

۱۳۹۴

تعداد صفحه‌ها

۳۰۱ صفحه

قیمت:
۷۰,۰۰۰
تومان