دانلود و خرید کتاب گفت و گو در سفر به زبان انگلیسی اثر کوروش یراقچیان | انتشارات آوند دانش | طاقچه
با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب گفت و گو در سفر به زبان انگلیسی اثر کوروش یراقچیان

کتاب گفت و گو در سفر به زبان انگلیسی

معرفی کتاب گفت و گو در سفر به زبان انگلیسی

کتاب گفت و گو در سفر به زبان انگلیسی اثر کوروش یراقچیان یکی از مجموعه کتاب‌های دامیز در زمینه آموزش زبان است.

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با درپیش‌گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی ۲ دههٔ گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعهٔ وایلی، خود را به‌عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل‌اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام‌به‌گام مهارت‌های گوناگون و به‌دست‌آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب‌وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و... هستند.

درباره کتاب گفت و گو در سفر به زبان انگلیسی

گفت‌وگو در سفر به زبان انگلیسی راهنمایی کاربردی است که شما را در سفر همراهی می‌کند. با استفاده از مطالب این کتاب می‌توانید به‌راحتی با افراد مختلف در کشورهای دیگر ارتباط برقرار کنید.

با این کتاب اصول، مراحل و انواع مکالمه را درک می‌کنید و کلمات و عبارات مهمی که در سفرهای مختلف به کارتان می‌آید را یاد می‌گیرید همچنین می‌فهمید چگونه از اصطلاحات و تعبیرات سودمند استفاده کنید.

خواندن کتاب گفت و گو در سفر به زبان انگلیسی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که می‌خواهند در سفر به راحتی انگلیسی صحبت کنند پیشنهاد می‌کنیم. 

دیگران دریافت کرده‌اند

سایر کتاب‌های انتشارات آوند دانش

مشاهده همه
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است