با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
آسمانی فکر کن

دانلود و خرید کتاب آسمانی فکر کن

۵٫۰ از ۴ نظر
۵٫۰ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آسمانی فکر کن  نوشته  شاهین زراعتی رضایی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب آسمانی فکر کن

«آسمانی فکر کن» بیش از آن که یک غلیان معمول شاعرانه باشد اثری «معناگرا» و «معناگستر» از یک مدرس دانشگاه است. شاهین زراعتی رضایی، پس از سال‌ها دغدغه علمی و پژوهشی، به بهانه‌ای پی می‌برد که جنبه‌ای پنهان در درون خود را فقط با زبان شعر می‌تواند بازگو کند و تاکنون زبان آکادمیکش از بیان آن عاجز بوده است.

با این اشعار می‌توانید احساس لذت بخشی را تجربه کنید. می‌توانید با «مترسک» بخندید، با «مادر» اشک بریزید، با «مردم نهال باغ خدایند» سبز شوید، با «بازی سرنوشت» امیدوار گردید، با «پسرک» ذوق کنید، با «کلید» کشف کنید، با «رهگذر» حرکت کنید، با... و در کنار این احساس سرخوشی، همینطور که پیش می‌روید در می‌یابید جنس اشعار با آنچه غالبا تجربه کرده‌اید فرق دارد و در پایان، شاید کم و بیش دنیا را مهربان‌تر ببینید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴)
F. ɟ
۱۳۹۵/۱۰/۰۳

حکمت هایی در قالب شعرِ تفکرانگیز. تامل زا.

sajad2301
۱۳۹۶/۰۴/۲۲

آرمان‌گرایی در این اثر موج می‌زند. نگاهی آرمان‌گرایانه و کمال‌گرا که صرفا بیانِ احساسات و عواطفِ شاعر تیست. بل‌که تلاش شده است تا دغدغه‌هایِ ذهتی و آرمان‌خواهی در قالبِ شعر به مخاطب منتقل گردد. اشعار بسیار لذت‌بخش و شیرین است و شیوه‌ای

- بیشتر
ZaHa
۱۳۹۵/۰۹/۱۷

واقعا عالی. جنس حرفا کاملا متفاوته و به دل می شینه، عالی. لذت بردم و به فکر افتادم

کاربر ۲۹۲۸۸۸
۱۳۹۵/۰۹/۱۶

به نام خدا گاهی حرف حسابو صد بار به عده ای میگی و در کمال ناباوری میبینی اثر نمیکنه؛ اما وقتی همونو به شعر بگی، همون بار اول کارشو میکنه.🤔 این اشعار حرف حساب امروز خیلیهاست؛ به زبان شهر سپید.🤗 به خاطر سپردن

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۹۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۹/۰۹/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۱۴۶۶-۱-۱
تعداد صفحات۹۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۲,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۹/۰۹/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۱۴۶۶-۱-۱