دانلود و خرید کتاب آموزش زبان عربی امین بوچنتوف ترجمه عادل رفیعی
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.

معرفی کتاب آموزش زبان عربی

کتاب آموزش زبان عربی دامیز اثر امین بوچنتوف یکی از مجموعه کتاب‌های دامیز در زمینه آموزش زبان است. این اثر با ترجمهٔ عادل رفیعی و ذلیخا عظیم دخت در انتشارات آوند دانش چاپ شده است.

درباره کتاب آموزش زبان عربی

کتاب آموزش زبان عربی دامیز کمک می‌کند با مبانی زبان عربی آشنا شوید. این کتاب راهنما کمک می‌کند قواعد این زبان را به شکلی خلاصه و مفید بیاموزید.

درباره آوند دانش

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با درپیش‌گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دههٔ گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعهٔ وایلی، خود را به‌عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل‌اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

درباره مجموعه دامیز

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام‌به‌گام مهارت‌های گوناگون و به‌دست‌آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب‌وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، انواع زبان‌ها، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

کتاب آموزش زبان عربی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به افرادی که مایل هستند با زبان عربی آشنا شوند، پیشنهاد می‌کنیم.

نظرات کاربران

mojtabas24
۱۴۰۳/۰۱/۱۶

عالی کاربردی

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

حجم

۳٫۷ مگابایت

سال انتشار

۱۴۰۰

تعداد صفحه‌ها

۳۴۴ صفحه

حجم

۳٫۷ مگابایت

سال انتشار

۱۴۰۰

تعداد صفحه‌ها

۳۴۴ صفحه

قیمت:
۷۷,۴۰۰
تومان