با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب نسل پنجم بازاریابی اثر فیلیپ  کاتلر

دانلود و خرید کتاب نسل پنجم بازاریابی

فناوری برای بشریت

۲٫۳ از ۳ نظر
۲٫۳ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب نسل پنجم بازاریابی  نوشته  فیلیپ  کاتلر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب نسل پنجم بازاریابی

کتاب نسل پنجم بازاریابی نوشتۀ فیلیپ کاتلر، هرماوان کارتاجایا و ایوان ستیاوان و ترجمۀ محمدرضا کریمی علویجه و زهرا قندهاری است. انتشارات چاپ و نشر بازرگانی این کتاب را منتشر کرده است. این کتاب، به مبحث فناوری برای انجام امور بازاریابی یا برای بشریت می‌پردازد.

درباره کتاب نسل پنجم بازاریابی

کتاب نسل پنجم بازاریابی دربارۀ بازاریابی و فناوری است. این کتاب می‌تواند سرآغازی جهت آشنایی مدیران کسب‌وکارها با پتانسیل‌هایی باشد که به‌واسطۀ تکنولوژی در دنیای بازاریابی فراهم شده است.

کتاب، پس از  مقدمه، در بخش دوم، چالش‌های پیش روی بازاریابان در دنیای دیجیتال؛ در بخش سوم، استراتژی‌های جدید برای بازاریابی با توانمندی فناوری و در بخش چهارم، تاکتیک‌های جدید برای بهره‌برداری از فناوری بازاریابی را شرح می‌دهد.

خواندن کتاب نسل پنجم بازاریابی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

خواندن این کتاب را به دوستداران علوم کامپیوتر و مدیریت کسب‌وکار پیشنهاد می‌کنیم.

درباره فیلیپ کاتلر

فیلیپ کاتلر در سال ۱۹۳۱ در شیکاگو به دنیا آمد. او برجسته‌ترین متفکر بازاریابی در جهان است و «پدر بازاریابی مدرن» است.

کاتلر استاد دانشکده‌ مدیریت جی. ال. کلوگ در دانشگاه نورث‌وسترن می‌باشد. وی عمدۀ نظرات خود در حوزۀ بازاریابی را در کتاب «مدیریت بازاریابی: تحلیل، برنامه‌ریزی، اجرا و کنترل بر بازاریابی کلاسیک» نوشته است؛ کتابی که یکی از معتبرترین کارهای انجام‌شده در باب این موضوع به شمار می‌رود.

فیلیپ کاتلر بیش از ۸۰ کتاب منتشر کرده که در آنها به موضوعاتی مانند بازاریابی افراد، مکان‌ها، علل اجتماعی، نهادهای فرهنگی، مشاغل، آموزش عالی و سازمان‌های فعال در زمینه‌ مراقبت‌های بهداشتی پرداخته است. او سال‌ها کوشیده تا بازاریابی را به یک رشتۀ مهم و جدی در عرصۀ کسب‌وکار تبدیل کند. از این رو، تعاریف جامع و مفیدی را در این‌باره ارائه کرده است.

کاتلر درجۀ استاد ممتاز «اس سی جانسون و پسر» را در رشتۀ بازاریابی بین‌المللی دارد. او این درجه را در دانشکدۀ مدیریت دانشگاه نورثوسترن دریافت کرده است.

بخشی از کتاب نسل پنجم بازاریابی

«اولین کتاب ما نسل سوم بازاریابی «از محصول تا مشتری تا روح انسان» در سال ۲۰۰۹ به رشته تحریر درآمد و از آن زمان تا به امروز، به ۲۷ زبان در سراسر دنیا ترجمه و چاپ شده است. در این کتاب، همانطور که از عنوان آن بر می‌آید،کتاب تغییر دیدگاه‌های مهم در بازاریابی از بازاریابی محصول محور (نسل اول) را به بازاریابی مشتری محور (نسل دوم) و سپس به بازاریابی انسان محور (نسل سوم) مورد بحث قرار می‌دهد.

در کتاب نسل سوم بازاریابی، مشتریان نه تنها در جستجوی رضایت عملکردی و عاطفی از انتخاب برندها بلکه به دنبال ارضای روحی خویش در طی این انتخاب نیز هستند. بنابراین شرکت‌ها با ارزش‌هایشان تمایز را خلق می‌کنند. هدف از محصولات و عملکردشان علاوه بر سودآوری، ارائه راه حل‌هایی برای سخت‌ترین مشکلات زیست محیطی و اجتماعی جهان است.

در حدود ۷۰ سال زمان طی شد تا بازاریابی از مفهوم "محصول محور بودن" به سوی "انسان محور بودن" تکامل یابد. در طی دهها سال توسعه، چندین مفهوم بازاریابی طی زمان مورد سنجش قرار گرفته‌اند. مفاهیم بخش‌بندی، هدف‌گیری، جایگاه‌یابی و مدل چهار پی: (کالا، قیمت، مکان و ترفیع) علیرغم ماهیت سنتی خود به اصولی پایه و فراگیر برای بازاریابان امروزی در سراسر دنیا تبدیل شده است.

ما همیشه کتاب نسل سوم بازاریابی را آخرین مرحله بازاریابی سنتی مدنظر قرار داده‌ایم. در این کتاب طراحی تمام عناصر خدمت به مشتریان از بعد ذهنی (نسل اول)، هیجانی (نسل دوم ) و روحی (نسل سوم) کامل شدند. اگرچه این کتاب یک دهه قبل به چاپ رسید اما ارتباط کتاب در عصر امروز با جمعیت دو نسل حاکم Y وZ بیشتر آشکار شده است. به طور کلی، با نگاهی موشکافانه در جامعه، جوانان شرکت‌ها را مجبور به پذیرش تاثیرات اجتماعی در مدل‌های کسب و کار کرده‌اند.»

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۵۷ صفحه
قیمت نسخه چاپی۸۶,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۱/۲۳
شابک۹۷۸۹۶۴۴۶۸۹۷۲۷
تعداد صفحات۲۵۷صفحه
قیمت نسخه چاپی۸۶,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۱/۲۳
شابک۹۷۸۹۶۴۴۶۸۹۷۲۷