با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب رهایی در سدار پوینت اثر سوزان ساندرز

کتاب رهایی در سدار پوینت

نویسنده:سوزان ساندرزمترجم:ناهید صفاییویراستار:نیما سرلکانتشارات:انتشارات فنی ایران (کتاب های نردبان)سال انتشار:۱۳۹۹تعداد صفحه‌ها:۱۰۴ صفحهدسته‌بندی:امتیاز:بدون نظر

سال انتشار۱۳۹۹

تعداد صفحه‌ها۱۰۴ صفحه

معرفی کتاب رهایی در سدار پوینت

کتاب رهایی در سدار پوینت اثر سوزان ساندرز یکی از کتاب‌های سبز نردبان در زمینه حفاظت از محیط زیست برای کودکان و نوجوانان است که درباره ارزش خاک در زندگی انسان‌ها حفظ محیط زیست صحبت می‌کند.

نردبان واحد کودک و نوجوان انتشارات فنی ایران است که بزرگترین مجموعه کتاب‌های زیست‌محیطی، مهارت‌های زندگی، کتاب‌های مهدکودک سراسر کشور و تنها ماهنامه زیست‌محیطی نوجوانان کشور با نام داروگ را منتشر می‌کند. کتاب‌های محیط زیستی نردبان با نام کتاب‌های سبز شناخته می‌شوند.، کتاب‌های قرمز مخصوص آموزش مهارت‌های زندگی‌اند، کتاب‌های بنفش موضوعات علمی دارند و کتاب‌های آبی مخصوص آموزش پیش‌از دبستان‌اند.

نردبان به عنوان یک ناشر فعال کودک و نوجوان و یک مؤسسه فرهنگی تلاش می‌کند با تولید کتاب‌های مفید، کاربردی، با‌کیفیت و جذاب به ارتقای مهارت‌های زندگی و زیست‌محیطی و شکل‌گیری شخصیت کودکان و نوجوانان کمک کند. این ناشر با پیش‌بینی نیازهای فرهنگی و اجتماعی کودکان و نوجوانان و ارائه محصولات فرهنگی برجسته با محتوای بومی در صدد است به بهبود کیفیت زندگی آنان کمک کند.

خواندن کتاب رهایی در سدار پوینت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

نوجوانان بالای ۱۲ سال مخاطبان این کتاب‌اند.

سایر کتاب‌های سوزان ساندرز

مشاهده همه
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است