با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب مبانی تصویرنگاری پزشکی اثر پاول سوئتنس

دانلود و خرید کتاب مبانی تصویرنگاری پزشکی

۵٫۰ از ۴ نظر
۵٫۰ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مبانی تصویرنگاری پزشکی  نوشته  پاول سوئتنس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مبانی تصویرنگاری پزشکی

کتاب مبانی تصویرنگاری پزشکی نوشته پاول سوئتنس و ترجمه فرزانه کیوان‌فرد و دیگران یکی از کتاب‌های تخصصی مرکز نشر دانشگاه امیرکبیر برای استفاده دانشجویان است.

مرکز نشر دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران) با قدمتی حدود ٥٠ سال در انتشار کتب فنی - مهندسی، علوم پایه و مدیریت صنایع افتخار دارد با چاپ بیش از ۶۰۰ عنوان کتاب تالیفی و ترجمه ای، نقش ویژه‌ای را در ارتقاء جامعه علمی کشور ایفا نماید.

این مرکز با بهره‌مندی از پشتوانه علمی اساتید دانشگاه، اعضای شورای چاپ و نشر و تلاش مجدانه مدیریت و کارکنان متعهد در واحدهای تابعه خود، مفتخر به کسب عنوان «ناشر برگزیده دانشگاهی در سال ۱۳۸۱» گردید. همچنین در سال ۱۳۸۳ با هدف اعتلا و رشد آثار تالیفی و ترجمه‌ای در زمینه علوم فنی و مهندسی و علوم کاربردی؛ این مرکز مبتکر و مجری مراسم «کتاب سال فنی و مهندسی» در سطح دانشگاه‌های کشور بوده است که با استقبال اعضای هیات علمی و ناشران دانشگاهی، چهارمین دوره آن نیز در سال ۱۳۸۹ برگزار گردید.

بسیاری از آثار منتشر شده توسط این مرکز به عنوان منابع درسی و کمک درسی در سایر دانشگاه‌های کشور مورد استفاده و استناد قرار می‌گیرد که کتاب مبانی تصویرنگاری پزشکی یکی از همین منابع است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
نوع فایلPDF
شابکundefined
نوع فایلPDF