با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب روش های پژوهش کیفی در برنامه ریزی توسعه اثر محمدحسین شریف‌زادگان

دانلود و خرید کتاب روش های پژوهش کیفی در برنامه ریزی توسعه

با تاکید بر برنامه‌ریزی شهری و منطقه‌ای

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب روش های پژوهش کیفی در برنامه ریزی توسعه  نوشته  محمدحسین شریف‌زادگان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب روش های پژوهش کیفی در برنامه ریزی توسعه

کتاب روش های پژوهش کیفی در برنامه ریزی توسعه نوشته محمدحسین شریف‌زادگان و سحر ندایی طوسی یکی از کتاب‌های تخصصی انتشارات دانشگاه شهیدبهشتی برای استفاده دانشجویان و پژوهشگران است.

دانشگاه شهید بهشتی یکی از معتبرترین دانشگاه‌های دولتی ایران است که از سال ۱۳۳۸ به عنوان یکی از مراکز علمی معتبر فعالیت خود را آغاز کرده است. این دانشگاه ۱۹ دانشکده، ۳ پردیس و ۱۶ پژوهشکده و مرکز مطالعاتی و تحقیقاتی دارد.

انتشارات دانشگاه شهید بهشتی (دانشگاه ملی سابق) با نام اداره انتشارات در سال ۱۳۵۲ فعالیت خود را آغاز کرد، این مجموعه از سال ۱۳۵۳ مرکز فروش کتاب خود را هم در دانشگاه تاسیس کرد.

دکتر علی آموزش اولین مدیر این انشارات بود. این انتشارات سال ۱۳۵۴ با نام «دفتر انتشارات و تامین منابع درسی» فعالیت خود را به‌طور مستقل از اداره روابط عمومی دانشگاه گسترش داد.

فعالیت رسمی و سازمان یافته انتشارات و چاپخانه از سال ۱۳۵۹ با مدیریت دکتر رضا شعبانی شروع شد و بعد از چندین مرحله تغییر در سیستم، انتشارات دانشگاه شهید بهشتی در حال حاضر در زمینه چاپ و نشر آثار دانشگاهی و پژوهشی و مجلات بسیار توانمند است و آثار ارزشمندی در اختیار دانشجویان، اساتید و پژوهشگران قرار می‌دهد.

کتاب‌های انتشارات دانشگاه شهید بهشتی زیر نظر اساتید و متخصصین هر رشته منتشر می‌شوند و بهترین و جامع‌ترین اطلاعات را در اختیار خوانندگان قرار می‌دهند تا هم دانشجویان این دانشگاه و هم دانشجویان دانشگاه‌های دیگر و علاقه‌مندان بتوانند به راحتی به کتاب‌های مورد نیازشان دسترسی داشته باشند.

درباره کتاب روش های پژوهش کیفی در برنامه ریزی توسعه

این کتاب حاصل تدریس محمدحسین شریف‌زادگان طی پنج دوره دکتری برنامه‌ریزی شهری و منطقه‌ای در درس روش‌های کیفی پژوهش در برنامه‌ریزی است و با همکاری خانم دکتر سحر ندایی طوسی، دانش‌آموختۀ دورۀ اول دکتری رشتۀ برنامه‌ریزی شهری و منطقه‌ای دانشگاه شهید بهشتی، و با انگیزه و عشق تدریس به یکایک دانشجویان پنج دوره دکتری فوق‌الذکر تألیف شده است.

خواندن کتاب روش های پژوهش کیفی در برنامه ریزی توسعه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

پژوهشگران، توسعه‌دهندگان، برنامه‌ریزان و دانشجویان رشته‌های توسعۀ اقتصادی، برنامه‌ریزی شهری و منطقه‌ای و علوم اجتماعی مخاطبان این کتاب‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۷۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۱۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۹/۲۳
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۵۷-۳۲۸-۶
تعداد صفحات۳۷۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۱۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۹/۲۳
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۵۷-۳۲۸-۶