با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب برنامه متابولیسم، تناسب اندام و کاهش وزن اثر لین جنت رسیتاس

دانلود و خرید کتاب برنامه متابولیسم، تناسب اندام و کاهش وزن

۳٫۸ از ۴۰ نظر
۳٫۸ از ۴۰ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب برنامه متابولیسم، تناسب اندام و کاهش وزن  نوشته  لین جنت رسیتاس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب برنامه متابولیسم، تناسب اندام و کاهش وزن

کتاب برنامه متابولیسم، تناسب اندام و کاهش وزن نوشته لین جنت رسیتاس است. این کتاب که با ترجمه فرزانه سلطانی سامانی منتشر شده است به شما کمک می‌کند وزن کم کنید بدون نگرانی از برگشت آن.

درباره کتاب برنامه متابولیسم، تناسب اندام و کاهش وزن

لين جنت رسيتاس، نويسند نيويورک تايمز و نويسنده بين‌المللی پرفروش كتابِ برنامه، است كه يک كتاب نوآورانه و خلاقانه در رابطه با قواعد و اصول تغذيه است و در بيش از ۱۵ كشور منتشر شده است. او به مدت بيشتر از ۳۰ سال است كه یک متخصص تغذيه جامع‌نگر است و در حال مطالعه تغذيه درمانی، طب جامع‌نگر و همه‌جانبه، گياه شناسی طبس، يوگا، و ماساژ سنتی شياتسو است. كارها و دستاوردهايش در برنامه‌های تلويزيونی دكتر آز، كانال CBS ،و NBC و نشريه هاف‌پست، نشان داده شده‌اند. لين جنت به صدها هزار مرد و زن، در پيدا كردن راهی آسان و موثر برای كاهش وزن، بهبود و ارتقای سلامتي‌شان، و معكوس كردن روند پيری، كمک كرده است.

خواندن کتاب برنامه متابولیسم، تناسب اندام و کاهش وزن را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنم

این کتاب را به تمام کسانی که می‌خواهند اندام ایده‌آل داشته باشند پیشنهاد می‌کنیم. 

بخشی از کتاب برنامه متابولیسم، تناسب اندام و کاهش وزن

جنی ۴۶ سال برنامه متابولیسم، تناسب اندام و کاهش وزن

قبل از کشف کتاب سوخت و ساز من خیلی کوشش کردم برای کاهش وزن. واقعاً زحمت کشیدم. من تمام رژیم های غذایی و راه های مختلف خوردن را امتحان کردم. من مانند یک دیوانه ورزش کردم، من به اندازه ی دو ماراتون میدویدم و حتی ورزش هایp90x را انجام دادم و کلاس های دوچرخه ثابت را شرکت کردم. هیچکدام از آنها برای کاهش وزن به من کمک نکرد.

سپس کتاب برنامه را پیدا کردم و فوق العاده بود، بنابراین کار کردن با لین جنت را شروع کردم. کم کردن وزن تنها از طریق رژیم غذایی باز هم آهسته پیش میرفت. بنابراین لین به من پیشنهاد داد که باید ورزش کردن را هم اضافه کنیم. بعد از اینکه من حرفم را به کرسی نشاندم که اگر جرئت داری، از من بخواه که ورزش کنم، زیرا ورزش برای من مؤثر نیست. بعد از آن من شروع به گوش دادن به گفته های لین جنت کردم. فقط برای راضی کردن لین من شروع به ورزش به مدت ۷ تا ۸ دقیقه در روز کردم. در برابر چشمان شکاکم، شروع به کاهش وزن کردم. متعجب شده بودم.

ما کم کم و به آهستگی شروع به افزایش زمان ورزش کردیم، از زمانی که شروع به ورزش کردم هرگز بیشتر از ۳۰ دقیقه ورزش نکردم. اکنون از این واقعیت که بیشتر از ۵۰ پوند( در حدود ۵/۲۲)، وزن کم کرده ام لذت میبرم. که بدون ورزش کردن های طولانی بود. من واقعاً متشکر و سپاس گزارم بخاطر پیدا کردن این راه حل و این رویکرد برای غذا و ورزش.

من در دهه ۴۰ سالگی هستم و هیچگاه در این حد احساس خوب نداشته‌ام. متشکرم لین جنت.

استرس باعث کاهش سوخت و ساز و بیماری در شما می‌شود.

فکرش را نمی‌کردید، بله شما وزن اضافه می‌کنید و شما می‌توانید استرس را مقصر افزایش دور کمر خود بدانید اما؛ تأثیر استرس در اینجا پایان نمی یابد.آیا احساس می‌کنید هیچ رمقی ندارید؟ بخاطر استرس است. هورمون‌های خشم و افسردگی باعث می‌شود به همکاران و فرزندانتان حمله ور شوید؟ این بخاطر استرس است، همچنین، و بدتر از آن پیری زودرس و بیماری های مزمن همه‌ی اینها نتیجه‌ی استرس هستند.

یک لیست بی‌پایان از کارهایی که باید انجام دهیم؛ فشارهای کاری، عوامل استرس زای خانوادگی، به شدت ورزش کردن و مواجه همیشگی با تکنولوژی، بعضی از دلایلی هستند که چرا ما همیشه احساس می‌کنیم، که انگار هیچوقت زمان کافی نداریم وانگار همیشه ده قدم عقب‌تریم. چرا استرس تا این حد روی ما اثر می‌گذارد؟ و مهمتر از آن ما چه کاری در مورد آن می‌توانیم انجام بدهیم؟

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴)
کاربر ۳۸۸۳۶۶۴
۱۴۰۰/۱۰/۰۳

کتاب از ترجمه خوبی برخورداره،وبنظرمن جدای از بحث کاهش وزن،مقوله تغذیه سالم،آشنایی با میزان ونوع ورزش متناسب بافیزیک،وزن وفعالیت هرفرد رادربرمیگیره،وبنظرم نویسنده باآگاهی،اشراف،مطالعه وتحقیق مکفی اقدام به نکارش کرده ،شخصا پیشنهاد میکنم که دوستان حتما مطالعه کنن

کاربر ۴۰۹۰۰۵۴
۱۴۰۰/۱۱/۱۷

کتاب خوب ومفید هست ودرآمریکا خیلی طرفدار داره ،اشکالی که داره پیداکزدن مواد که پیشنهاد داده درایران مشکل وبسیار گران هست مثل بلوبری شیر نارگیل کلم بروکسل ووو

f a
۱۴۰۰/۱۱/۱۴

خوب کاربردی

کاربر ۴۰۸۰۶۶۳
۱۴۰۰/۱۲/۰۲

کتاب خوبیه .خیلی نکات خوبیو توضیح میده که با رعایتش میشه به راحتی به وزن ایده‌آل رسید. فقط مشکلش اینه که دسترسی به مواد غذایی که کتاب گفته تو ایران خیلی راحت نیست درواقع میشه گفت هزینه بر هست.که البته این

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۵۱ صفحه
قیمت نسخه چاپی۹۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۹/۲۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۱۶۹-۴۴۵-۵
تعداد صفحات۳۵۱صفحه
قیمت نسخه چاپی۹۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۹/۲۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۱۶۹-۴۴۵-۵