با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب مدل سازی و کنترل سیستم های عصبی - عضلانی اثر فرزاد توحیدخواه

دانلود و خرید کتاب مدل سازی و کنترل سیستم های عصبی - عضلانی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مدل سازی و کنترل سیستم های عصبی - عضلانی  نوشته  فرزاد توحیدخواه  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مدل سازی و کنترل سیستم های عصبی - عضلانی

کتاب مدل سازی و کنترل سیستم های عصبی - عضلانی نوشته فرزاد توحیدخواه و دیگران  یکی از کتاب‌های تخصصی مرکز نشر دانشگاه امیرکبیر برای استفاده دانشجویان است.

مركز نشر دانشگاه صنعتی اميركبير (پلي تكنيک تهران) با قدمتی حدود ٥٠ سال در انتشار كتب فني - مهندسي، علوم پايه و مديريت صنايع افتخار دارد با چاپ بیش از ۶۰۰ عنوان كتاب تالیفی و ترجمه ای، نقش ویژه‌ای را در ارتقاء جامعه علمی كشور ایفا نماید.

این مرکز با بهره‌مندی از پشتوانه علمی اساتید دانشگاه، اعضای شورای چاپ و نشر و تلاش مجدانه مديريت و كاركنان متعهد در واحدهای تابعه خود، مفتخر به كسب عنوان «ناشر برگزيده دانشگاهی در سال ۱۳۸۱» گرديد. همچنين در سال ۱۳۸۳ با هدف اعتلا و رشد آثار تاليفی و ترجمه‌ای در زمينه علوم فنی و مهندسی و علوم كاربردی؛ این مرکز مبتكر و مجری مراسم «كتاب سال فنی و مهندسی» در سطح دانشگاه‌های كشور بوده است كه با استقبال اعضای هيات علمی و ناشران دانشگاهی، چهارمین دوره آن نیز در سال ۱۳۸۹ برگزار گردید.

بسیاری از آثار منتشر شده توسط این مرکز به عنوان منابع درسی و کمک درسی در سایر دانشگاه‌های کشور مورد استفاده و استناد قرار می‌گیرد که کتاب مدل سازی و کنترل سیستم های عصبی - عضلانی یکی از همین منابع است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۸۶۸ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۸/۰۹
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۶۳-۸۲۷-۵
تعداد صفحات۸۶۸صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۸/۰۹
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۶۳-۸۲۷-۵