دانلود و خرید کتاب بهینه کاوی؛ جلد اول تیم استیپن هرست ترجمه محمدحسین کریمی گوارشکی
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.

معرفی کتاب بهینه کاوی؛ جلد اول

کتاب بهینه کاوی؛ جلد اول نوشته تیم استیپن هرست است که با ترجمه سید جواد حسینی و دیگران منتشر شده است. این کتاب به مفاهیم و روش‌های بهینه کاوی می‌پردازد و یکی از کتاب‌های انتشارات موسسه آموزشی و تحقیقاتی صنایع دفاعی است. 

موسسه آموزشی و تحقیقاتی صنایع دفاعی، از سال ۱۳۶۸ فعالیت خود را به عنوان یک نهاد اندیشه ورز با هدف پیشتیبانی از نیروهای مسلح در زمینه علوم نرم آغاز کرده و طی سال‌ها فعالیت خود، همواره ترویج‌گر مفاهیم نو و بدیع در این زمینه بوده است.

این موسسه به عنوان نهادی پیشرو، فرصت آفرین و نوآور در توسعه اندیشه و مبانی نظری و کاربردی علوم دفاعی، معرفی و ترویج مفاهیم جدیدی را در کارنامه خود دارد که امروزه در سطح جامعه علمی کشور نیز بسط پیدا کرده و حتی منشاء شکل‌گیری رشته‌های دانشگاهی شده‌اند. این موسسه، بر اساس بند ۱۰ ماده ۵ اساسنامه خود، مکلف به انتشار مقالات، نشریات و کتب علمی و فنی در راستای تامین نیاز نیروهای مسلح می‌باشد؛ در کنار این موضوع در تلاش است تا با انتشار عمومی آثار تولیدی، ضمن اشتراک داشته‌های دانشی خود با اندیشمندان، فرهیختگان و پژوهشگران کشور، از یاری آنان نیز برخوردار شود. امید است که این اقدام منجر به رشد و توسعه بیشتر در هر دو بخش دفاع و ملی کشور گردد. از جمله مهم‌ترین موضوعاتی که در دهه اخیر بیشتر مورد توجه موسسه آموزشی و تحقیقاتی صنایع دفاعی بوده است می‌توان به آینده پژوهی، مدیریت دانش، فرماندهی و کنترل، فناوری اطلاعات و فضای سایبر، مدیریت علم، فناوری و نوآوری، علوم شناختی، کیفیت و استاندارد اشاره نمود.

درباره کتاب بهینه کاوی؛ جلد اول

بر پایه‌ی تحقیقاتی که به تازگی بر روی شرکت‌های موفق انجام شده است، یکی از مهم‌ترین و قوی‌ترین ابزارها برای یادگیری، نوآوری و بهبود، بهینه‌کاوی (الگوبرداری) است. بهینه‌کاوی فرایندی است پیوسته و نظام‌مند که به ارزیابی و مقایسه‌ی محصولات، خدمات، فرایندها و راهبردهای سازمان با برترین‌ها و کشف فاصله و علل آن می‌پردازد و هدف اصلی آن یادگیری، بهبود و تعالی سازمان است. بهینه‌کاوی اثربخش و کارآمد، با رویکرد مدیریت دانش، راهی میانبر برای تحول و تعالی در سازمان است. هدف این کتاب ارائه مجموعه راهنمایی‌های کاربردی برای بهینه‌کاوی و به اشتراک گذاشتن بهترین تجربیات در این زمینه است. 

خواندن کتاب بهینه کاوی؛ جلد اول را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام فعالان حوزه کسب و کار پیشنهاد می‌کنیم. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

حجم

۱٫۳ مگابایت

سال انتشار

۱۳۹۲

تعداد صفحه‌ها

۱۶۰ صفحه

حجم

۱٫۳ مگابایت

سال انتشار

۱۳۹۲

تعداد صفحه‌ها

۱۶۰ صفحه

قیمت:
۱۰,۰۰۰
تومان