با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب تعادل در ورزش اثر سهیلا فتحعلی بیگی

دانلود و خرید کتاب تعادل در ورزش

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تعادل در ورزش  نوشته  سهیلا فتحعلی بیگی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تعادل در ورزش

کتاب تعادل در ورزش نوشته سهیلا فتحعلی بیگی است. کتاب تعادل در ورزش یکی از آثار مهم حوزه سلامت است که به بحث تعادل در ورزش و اهمیت آن می‌پردازد.

درباره کتاب تعادل در ورزش

بدون شک یکی از ارکان اصلی اجرای مهارت های ورزشی و یا حتی اجرای مهارت‌های حرکتی در زندگی عادی تعادل است. فرد باید قبل، هنگام و پس از اجرای مهارت تعادل خود را حفظ کند. عواملی که بر تعادل تاثیر می‌گذارند، متفاوت است، دامنه حرکتی، قدرت عضلانی و یکپارچگی حسی- حرکتی منجر به سازگاری عصبی- عضلانی برای حفظ تعادل می‌شود. کنترل تعادل یک مکانیزم رفلکسی است که از هماهنگی سه سیستم تعادلی حس عمقی، بینایی و سیستم دهلیزی به وجود می‌آید. این سه سیستم به صورت ترکیبی کار می‌کنند، اختلال در یک سیستم به وسیله دو سیستم دیگر جبران می‌شود. هنگامی که ساختار اسکلتی انسان در حالت تعادل باشد، دستگاه اهرمی بدن در حداکثر کارآیی و حداقل انرژی مصرفی است. صرف نظر از عوامل وراثتی و محیطی، برنامه و روش تمرین عامل مهمی در بهبود عملکردهای جسمانی و مهارت های ورزشی است، تعادل نیز یکی از فاکتورهای آمادگی جسمانی است که در اغلب فعالیت‌های روزمره و مهارت‌های ورزشی نقش مهمی ایفا می‌کند.

خواندن کتاب تعادل در ورزش را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به ورزش و دانشجویان تربیت بدنی پیشنهاد می‌کنیم. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۶۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۳,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۷/۱۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۳۵۴۱۸۱-۸
تعداد صفحات۶۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۳,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۷/۱۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۳۵۴۱۸۱-۸