با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
۳۶۵ راز مثبت اندیشی

دانلود و خرید کتاب ۳۶۵ راز مثبت اندیشی

یک سال تفکر مثبت با الهامات روزانه و جملات انگیزشی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ۳۶۵ راز مثبت اندیشی  نوشته  یاسین قاسمی بجد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ۳۶۵ راز مثبت اندیشی

کتاب ۳۶۵ راز مثبت اندیشی نوشته یاسین قاسمی بجد است، او در این کتاب برنامه‌ یک ساله‌ای را در اختیارتان قرار می‌دهد تا تفکرات مثبت، الهام‌بخش و انگیزشی را به زندگی خود تزریق کنید. شما این‌گونه یاد می‌گیرید در خود و دنیای اطرافتان تغییرات مثبت ایجاد کنید و زندگی بهتری را پیش بگیرید.

درباره‌ کتاب ۳۶۵ راز مثبت اندیشی

آیا تاکنون پیش آمده احساس خستگی کنید اما دلیل آن را ندانید؟ آیا تا به‌ امروز آرزو کرده‌اید ‌که ای کاش فرد شادتری بودید؟ نگران نباشید، حتی خوشحال‌ترین افراد نیز درگیر چنین احساساتی می‌شوند. شاید بعضی صبح‌ها از خواب بیدار می‌شوید و فکر می‌کنید دنیا به پایان رسیده است و به قدری خسته هستید که طی کردن روز برای‌تان ناممکن به نظر می‌رسد. این مشکلات با کمک کتاب ۳۶۵ راز مثبت اندیشی کاملا قابل حل است و یاسین قاسمی بجد به شما توان مقابله با چنین احساساتی را می‌دهد.

خوشبختی چیزی نیست که آن را پیدا کنید بلکه باید آن را خودتان بسازید! اهمیتی ندارد وضعیت زندگی‌تان چگونه است، شما در هر شرایطی می‌توانید آگاهانه انتخاب کنید که خوشحال باشید.

پرورش خوشحالی به این معنی نیست که خودتان را مجبور کنید لبخند بزنید یا احساس واقعی‌تان را نادیده بگیرید. فقط کافی‌ست ناظر بر احساسات و دنبال کننده افکار، انتخاب‌ها و اقداماتی باشید که انرژی و حس خوشایند بیشتری برای شما دارند! این رویه برای هر کسی متفاوت خواهد بود و به همین خاطر یاسین قاسمی بجد با این کتاب به کمک شما می‌آید تا در طول یک سال راه و رسم شاد زیستن را فرابگیرید.

خواندن کتاب ۳۶۵ راز مثبت اندیشی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر می‌خواهید زندگی شادتری داشته باشید و مثبت اندیشی را به دنیای خود راه دهید، فرصت مطالعه‌ این کتاب را از دست ندهید.

درباره یاسین قاسمی بجد

یاسین قاسمی بجد است ۲۱دی سال ۱۳۶۷ در استان سیستان و بلوچستان به دنیا آمد. او در دانشگاه به رشته‌ مدیریت روی آورد ولی بعدها در زمینه‌ ترجمه و نویسندگی فعالیت کرد. یاسین قاسمی بجد امروزه به عنوان مترجمی حرفه‌ای در زمینه‌ موفقیت، انگیزش و کسب و کار شناخته می‌شود و تاکنون بیش از چهل کتاب منتشر کرده است. از میان آثار تألیفی وی می‌توان به مواردی مانند توحید و یکتاپرستی، ماله کش اعظم، در جستجوی خدا و... اشاره کرد.

بخشی از کتاب ۳۶۵ راز مثبت اندیشی

۱ اردیبهشت

من مشتاقم رویکردم را برای پرورش احساسات خوب تغییر دهم.

شاید نیاز باشد دیدگاهم نسبت به زندگی را تغییر دهم تا نتایج جدید بگیرم. دیگر مثل سابق درگیر چرخه‌های زندگی نمی‌شوم. زمان تغییر سطح فرا رسیده! حالا باید چیز جدیدی را امتحان کنم.

۲ اردیبهشت

خیال‌پردازی‌هایم، مکانی زیباست.

ذهن من سالم و فوق‌العاده است. تصاویری که می‌سازد خلاقانه، الهام‌بخش و کامل هستند. خیال‌پردازی‌ام زندگی را رنگی، شیرین و جذاب می‌سازد و وظایف، اتفاقات و شرایط را مساعدتر می‌کند. من عاشق خیالاتم هستم.

۳ اردیبهشت

اینکه هر روز بیشتر و بیشتر عاشق زندگی‌ام می‌شوم، فوق‌العاده است.

من از روند یادگیری لذت بردن از زندگی، لذت می‌برم. هر روز که این روند برایم ساده‌تر می‌شود، همه چیز برایم راحت‌تر می‌شود. در حال تغییر تمرکز برای یافتن چیزهایی در زندگی هستم که به آن‌ها عشق بورزم. جنبه‌های مثبت زیادی در زندگی‌ام وجود دارد و من تصمیم گرفتم حالا قدرشان را بدانم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۳۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۵/۰۱
شابک‌‫‭۹۷۸-۹۶۴-۲۳۳-۳۵۴-۷‬‬‬‬‬
تعداد صفحات۱۳۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۵/۰۱
شابک‌‫‭۹۷۸-۹۶۴-۲۳۳-۳۵۴-۷‬‬‬‬‬