با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مالیه اسلامی

دانلود و خرید کتاب مالیه اسلامی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مالیه اسلامی  نوشته  فلیل جمال‌الدین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مالیه اسلامی

کتاب مالیه اسلامی دامیز اثر فلیل جمال‌الدین یکی از مجموعه کتاب‌های دامیز در زمینه  اقتصاد و بانکداری اسلامی است.

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

کتاب مالیه اسلامی دامیز اطلاعاتی سریع و آسان‌فهم درباره چگونگی کارکرد صنعت مالی اسلامی به دست می‌دهد. در این تاب با روال کاری و تئوری بانکداری اسلامی آشنا خواهید شد و خواهید دانست که موسسات مالی اسلامی چگونه محصولات مالی ایجاد می‌کنند. اهداف و منابع حقوق اسلامی و راهبردهای اصلی قراردادهای تجاری اسلامی هم در این کتاب تشریح شده‌اند. مدیریت صندوق و صکوک و بیمه

خواندن کتاب مالیه اسلامی دامیز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به اقتصاد اسلامی را به خواندن این کتاب دعوت می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۰۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۸/۰۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۶۲۰-۱۱-۰
تعداد صفحات۴۰۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۸/۰۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۶۲۰-۱۱-۰