با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
برندسازی

دانلود و خرید کتاب برندسازی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب برندسازی  نوشته  بیل چیاراوال  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب برندسازی

کتاب برندسازی دامیز اثر بیل چیاراوال و باربارا فیندلی شنک یکی از مجموعه کتاب‌های دامیز در زمینه مدیریت کسب و کار است.

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

اگر کسب و کار تازه‌ای به راه انداخته‌اید و یا کسب و کاری قدیمی دارید و می‌خواهید خود را در بازار اثبات کنید یکی از نکات مهمی که باید به آن توجه کنید برند سازی است. برند اولین چیزی از کسب و کار شما است که مخاطب با آن روبه‌رو می‌شود پس برای معرفی شما بسیار مهم است. این کتاب به شما کمک می‌کند به بهترین شکل برند خودتان را بسازید و به دیگران معرفی کنید. 

خواندن کتاب برندسازی دامیز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به فراگیری روش‌های پیشرفت کسب و کار را به خواندن این کتاب دعوت می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۱۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۱/۱۵
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۶۲۰-۰۸-۰
تعداد صفحات۴۱۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۱/۱۵
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۶۲۰-۰۸-۰