با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
آدم ربایی در لیبی

دانلود و خرید کتاب آدم ربایی در لیبی

۳٫۱ از ۲۷ نظر
۳٫۱ از ۲۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آدم ربایی در لیبی  نوشته  مهدیه پالیزبان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب آدم ربایی در لیبی

کتاب آدم ربایی در لیبی نوشته مهدیه پالیزبان است که در انتشارات امام موسی صدر به چاپ رسیده است. این اثر به جریان ربوده شدن امام موسی صدر و دو همراهش در لیبی می‌پردازد.

 درباره کتاب آدم ربایی در لیبی

در سال‌های اخیر مخاطبان ایرانی و به‌ویژه نسل جوان بیشتر با نظرات و اندیشه‌های امام موسی صدر آشنا شده‌اند اما اطلاعات زیادی درباره وضعیت و ماجرای ربوده شدن او از سوی معمر قذافی ندارند، کتاب آدم ربایی در لیبی پاسخی به این خلا درباره این شخصیت مهم و تاثیرگذار سیاسی، دینی و فرهنگی جهان اسلام است. 

مهدیه پالیزبان در این اثر نگاهی به جریان ر بوده شدن امام موسی صدر و همراهانش در لیبی و ماجراهای مربوط به این حادثه در چهل سال گذشته دارد.

 در این کتاب جزئيات پرونده این آدم‌ربایی از سوی دولت قذافی و همه کارهایی که دولت لبنان و خانواده صدر برای پیگری قضایی این پرونده نموده‌انده به مخاطب ارائه شده است.

 این اثر واکاوی و بررسی کوتاه اما همه جانبه‌ای است که برای روشن‌سازی تداوم این اسارت از دل حقایق مربوط به ان صورت گرفته است. 

 خواندن کتاب آدم‌ربایی در لیبی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

به گفته مهدیه پالیزبان این کتاب در اصل برای افرادی نوشته شده که با جزئیات و مسلمات قضیه ربودن امام موسی صدر آشنا نیستند و ممکن است تنها چند خبر و شایعه غلط را شنیده باشند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۵)
مجنون
۱۴۰۰/۰۶/۰۹

با اینکه pdf هست اما تدوین و گرافیک جذاب و جالبی داره اما یه جاهایی اذیت میکنه و افراط شده توی طراحی های کج کتاب. کتاب درباره ماجراها و پیگیری های بعد از ربوده شدن امام موسی صدره که مظلومیت این

- بیشتر
شهاب الدین سالار
۱۴۰۰/۰۶/۱۰

برای من که ابهامات زیادی درباره جریان ربوده شدن امام موسی صدر داشتم کتاب مفیدی بود.

کاربر ۳۰۹۰۴۱۷
۱۴۰۰/۰۶/۲۴

برای منی که هیچ اطلاعاتی در مورد این قضیه نداشتم کتاب خوبی بود و اطلاعات کلی بهم داد ولی سبک گرافیک خود کتاب خیلی بد بود، واقعا یه جاهایی تو خوندن کتاب دچار مشکل شدم.

dariushFCB
۱۴۰۰/۰۶/۱۰

یک کتاب کاملا سفارشی

عبدالحبیب
۱۴۰۰/۰۶/۱۱

انتظار یک کتاب از زندگی امام موسی صدر رو داشتم ک با یک فاجعه برخوردم با دیدن این فایل های بهم ریخته غربت امام موسی صدر بیشتر بدلم نشست معلوم نیست به اسم امام موسی صدر چقدربودجه فرهنگی رو با این کشکول

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۸۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۶/۰۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۶۷۶-۵۹-۴
تعداد صفحات۱۸۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۶/۰۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۶۷۶-۵۹-۴