با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
نظام آراستگی محیط کار

دانلود و خرید کتاب نظام آراستگی محیط کار

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب نظام آراستگی محیط کار  نوشته  رجبعلی حکم‌آبادی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب نظام آراستگی محیط کار

نظام آراستگی محیط کار اثر مشترک رجبعلی حکم‌آبادی، حمیدرضا محدث حکاک و الهام رحمان‌زاده است که هر سه از اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی بجنورد هستند.

 درباره کتاب نظام آراستگی محیط کار

ٌنظم و ترتیب و ایمنی از مهم‌ترین عوامل دستیابی به موفقیت در سازمان‌ها است. نقش نظم و ترتیب به گونه‌ای است که در همه مدل‌ها و استانداردهای مدیریتی مد نظر قرار گرفته است. نظام آراستگی محیط کار از جمله سیستم‌هایی است که طبق نظر بسیاری از صاحب‌نظران پایه اولیه و سنگ بنای سایر سیستم‌های کیفی و بهره‌وری است و توصیه می‌شود سازمان‌ها قبل از پیاده‌سازی این گونه سیستم‌ها اقدام به پیاده سازی اصول نظام آراستگی آن بنمایند.

 در این کتاب سعی شده است که سیستم نظام آراستگی محیط کار و ابعاد مختلف آن و کاربرد آن در محیط کار پرداخته شود. کاربرد نظام آراستگی در محیط کار می‌تواند در شناسایی اهداف سازمان‌ها و کاهش عوامل غیر ضروری و افزایش بهره‌وری در سازمان موثر باشد و توسعه صنعت و بهبود عوامل انسانی را افزایش دهد.

 کتاب حاضر ده فصل دارد که در فصل اول مطالبی درباره تاریخچه، اهداف، مفاهیم، دستاوردها، فرایند استقرار و مشکلات و موانع اجرای نظام آراستگی محیط کار آورده شده است و از فصل دوم تا هشتم، مراحل مختلف نظام آراستگی محیط کار به صورت جداگانه توضیح داده شده است که مطالبی در خصوص دستورالعمل و فرایند انجام این مراحل است. در فصل نهم و دهم، مثال‌ها و چک لیست‌های کاربردی که در اجرای نظام آراستگی در محیط کار به صورت عملیاتی انجام شده آورده شده است.

 خواندن کتاب نظام آراستگی محیط کار را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به کتاب‌های حوزه مدیریت و کسب‌وکار مخاطبان این کتاب‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۷۹ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۵/۲۳
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۸۹-۴۵۵-۵
تعداد صفحات۱۷۹صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۵/۲۳
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۸۹-۴۵۵-۵