دانلود و خرید کتاب آموزش طراحی اثر برندا هادینات | انتشارات آوند دانش | طاقچه
با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب آموزش طراحی اثر برندا هادینات

کتاب آموزش طراحی

معرفی کتاب آموزش طراحی

کتاب آموزش طراحی اثری از برندا هادینات با ترجمه مهرداد مجیدی، یکی از کتاب‌های مجموعه دامیز است. در این کتاب از صفر تا صد هنر طراحی کردن را فرامی‌گیرید. 

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

برای اینکه بتوانید طراح خوبی باشید، ابتدا باید بخواهید که این کار را بکنید. باید با مهارت‌های پایه آغاز کنید و سپس به طراحی‌های سخت‌تر مانند طراحی از بدن انسان و ... برسید. در این کتاب هم لذت هنر طراحی را درک می‌کنید و هم با نکات ریزی آشنا می‌شوید که به شما کمک می‌کند کارهایتان را بهتر و با کیفیت‌تر پیش ببرید.

کتاب آموزش طراحی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کتاب آموزش طراحی کتابی عالی برای تمام دوست‌داران طراحی و تمام کسانی است که می‌دانند وقت دست به قلم بردنشان نزدیک شده است. 

دیگران دریافت کرده‌اند

سایر کتاب‌های انتشارات آوند دانش

مشاهده همه

نظرات کاربران

تارا طاهر
۱۴۰۰/۰۵/۲۷

من نمونه کتاب رو بررسی کردم و باید توصیه کنم کتاب های آموزشی مثل رمان ها نیستن که چند صفحه اول نماد کتاب باشه، بلکه بهتره از وسط های کتاب به عنوان نمونه استفاده بشه تا بهتر بشه قضاوت کرد!

- بیشتر
E.hamid
۱۴۰۰/۰۷/۰۲

لطفا در طاقچه بینهایت قرار داده شود 🌹🙏

sahargll
۱۴۰۰/۱۱/۱۵

لطفا از وسطکتاب ها نمونه بگذارین اینطوری اصلا نمیشه در مورد کتابها قضاوت کرد

9finger
۱۴۰۰/۰۷/۲۰

لطفا تو طاقچه بی نهایت بذارینش🙏🙏🙏

Sarah Programmer
۱۴۰۱/۱۱/۱۶

به نظرم این کتاب یا تو بی نهایت ارزش خوندن داره یا با تخفیف بالا ۵۰ درصد ،نسخه چاپیش یه چیزی در حدود ۲۰۰ تومنه که با این قیمت ارزش نداره .

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است