با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
عاقل و دیوانه

دانلود و خرید کتاب عاقل و دیوانه

شکرستان و یک داستان

۳٫۰ از ۲ نظر
۳٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب عاقل و دیوانه  نوشته  محمود برآبادی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب عاقل و دیوانه

کتاب عاقل و دیوانه نوشته محمود برآبادی یکی از کتاب‌های مجموعه شکرستان و یک داستان است که در انتشارات سوره مهر به چاپ رسیده است.

درباره مجموعه شکرستان و یک داستان

مجموعه شکرستان و یک داستان یک مجموعه ۱۰۰ جلدی است که در مرکز مطالعات و تولیدات حوزه هنری توسط انتشارات سوره مهر به چاپ می‌رسد. تا کنون ۳۰ جلد نخست این مجموعه منتشر شده است.

پر جادویی، نیم مشت نمک، صندوق گنج، عمو نوروز و چهل دزد، گوش سفید، دم سیاه و دیگران، عاقل و دیوانه، مسابقه بزرگ، دوست نایاب، رمال معمولی، پینه دوز خوشحال و مرغ های طلسم‌شده نام برخی از جلدهای این مجموعه پرطرفدار است که هرکدام قصه‌ای جذاب و پندآموز را در فضایی ملموس روایت می‌کنند.

تصاویر هر جلد از کتاب‌های این مجموعه برگرفته از انیمیشن شکرستان است. قصه‌های این مجموعه هم برگرفته از انیمیشن‌اند اما با قصه‌های انیمیشن متفاوت هستند.

سید مسعود صفوی دبیر، حسین صافی مدیر هنری، الناز بهنام دبیر اجرایی و مدیر محتوایی، سیدجواد رهنما ویراستار محتوایی، مرتضی نائیجی و زینب پسوندی گرافیست این مجموعه‌اند و پیام ابراهیمی، محمد برآبادی، مجید راستی، سروش چیت ساز، وحید پور افتخاری، سیدجواد رهنما، سولماز خواجه وند، سهیلا کاویانی و لیلا معظمی شورای نویسندگان مجموعه شکرستان و یک داستان را تشکیل می‌دهند.

خواندن مجموعه شکرستان و یک داستان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این مجموعه به دلیل فضای ملموس و عامیانه و قصه‌های جذاب و پندآموزش هم برای کودکان و نوجوانان و هم برای بزرگسالان جذاب است.

درباره محمود برآبادی

محمود برآبادی در سال ۱۳۳۱ در سبزوار به دنیا آمد. او نویسنده ایرانی عرصه ادبیات کودک و نوجوان است. در سال ۱۳۵۰ در دانشگاه تربیت معلم تهران، در رشته جغرافیا پذیرفته شد و شروع به تحصیل کرد اما به دلیل فعالیت‌های سیاسی‌اش به زندان افتاد. در همان دوران کتاب «حماسه کوچی» را نوشت و منتشر کرد و تا زمان آزادی‌اش این کتاب هشت بار تجدید چاپ شد. در سال ۱۳۵۶ از زندان آزاد شد و در همین سال فارغ‌التحصیل شد. سال بعد نیز در رشته برنامه‌ریزی شهری و منطقه‌ای وارد دانشگاه ملی شد.

محمود برآبادی عضو هیئت‌مدیره انجمن نویسندگان کودک و نوجوان است و تاکنون رئیس و نایب‌ رئیس این انجمن نیز بوده ‌است. او تا کنون کتاب‌های بسیاری را منتشر کرده است و بسیاری از کتاب‌های او را می‌توانید از طاقچه دریافت کنید و بخوانید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
دختر کتابخوان
۱۴۰۰/۰۵/۲۵

کتاب جالبی بود. من کارتون شکرستان رو هم دوست دارم.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۲ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۵/۱۷
شابک۹۷۸-۶۰۰-۰۳-۰۰۹۲-۰
تعداد صفحات۳۲صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۵/۱۷
شابک۹۷۸-۶۰۰-۰۳-۰۰۹۲-۰