مرور سریع بر آلرژی و کودک بدحال در کودکان

دانلود و خرید کتاب مرور سریع بر آلرژی و کودک بدحال در کودکان

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مرور سریع بر آلرژی و کودک بدحال در کودکان  نوشته  مهدیه‌سادات کسائی‌زادگان مهابادی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مرور سریع بر آلرژی و کودک بدحال در کودکان

کتاب مرور سریع بر آلرژی و کودک بدحال در کودکان  از سری کاوشگر نوشته مهدیه سادات کسائی‌زادگان مهابادی، مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به رشته پزشکی اطفال است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. این کتاب شامل خلاصه درس و مجموعه سوال‌های آزمون است.

درباره کتاب مرور سریع بر آلرژی و کودک بدحال در کودکان

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب مرور سریع بر آلرژی و کودک بدحال در کودکان با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب مرور سریع بر آلرژی و کودک بدحال در کودکان مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب مرور سریع بر آلرژی و کودک بدحال در کودکان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب مرور سریع بر آلرژی و کودک بدحال در کودکان برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۵۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۸۴,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۵/۱۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۸۴-۷
تعداد صفحات۱۵۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۸۴,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۵/۱۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۸۴-۷