کتاب مرور سریع بر آلرژی و کودک بدحال در کودکان اثر مهدیه‌سادات کسائی‌زادگان مهابادی

کتاب مرور سریع بر آلرژی و کودک بدحال در کودکان

نویسنده:مهدیه‌سادات کسائی‌زادگان مهابادیانتشارات:انتشارات رزیدنت یارسال انتشار:۱۴۰۰تعداد صفحه‌ها:۱۵۶ صفحهدسته‌بندی:امتیاز:بدون نظر

سال انتشار۱۴۰۰

تعداد صفحه‌ها۱۵۶ صفحه

معرفی کتاب مرور سریع بر آلرژی و کودک بدحال در کودکان

کتاب مرور سریع بر آلرژی و کودک بدحال در کودکان  از سری کاوشگر نوشته مهدیه سادات کسائی‌زادگان مهابادی، مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به رشته پزشکی اطفال است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. این کتاب شامل خلاصه درس و مجموعه سوال‌های آزمون است.

درباره کتاب مرور سریع بر آلرژی و کودک بدحال در کودکان

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب مرور سریع بر آلرژی و کودک بدحال در کودکان با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب مرور سریع بر آلرژی و کودک بدحال در کودکان مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب مرور سریع بر آلرژی و کودک بدحال در کودکان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب مرور سریع بر آلرژی و کودک بدحال در کودکان برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است