کتاب PMP در جراحی عمومی (1400) اثر مریم اکبری

دانلود و خرید کتاب PMP در جراحی عمومی (1400)

مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقاء و بورد تخصصی

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب PMP در جراحی عمومی (1400)  نوشته  مریم اکبری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب PMP در جراحی عمومی (1400)

کتاب PMP در جراحی عمومی (1400) نوشته مریم اکبری، مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به رشته جراحی عمومی است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. این کتاب شامل خلاصه درس و مجموعه سوال‌های آزمون است.

درباره کتاب PMP در جراحی عمومی (1400)

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب PMP در جراحی عمومی (1400) با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب PMP در جراحی عمومی (1400) مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب PMP در جراحی عمومی (1400) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب PMP در جراحی عمومی (1400) برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۹۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۴/۲۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۶۵۹-۳۲-۰
تعداد صفحات۱۹۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۴/۲۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۶۵۹-۳۲-۰