با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کلاس چهارمی ها، موش صحرایی

دانلود و خرید کتاب کلاس چهارمی ها، موش صحرایی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب کلاس چهارمی ها، موش صحرایی  نوشته  جری اسپینلی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب کلاس چهارمی ها، موش صحرایی

کتاب کلاس چهارمی ها، موش صحرایی داستانی از جری اسپینلی با تصویرگری جنیفر ای.بل است. این داستان ماجرای دو دوست است که به کلاس چهارم رسیده‌اند و به مقام موش صحرایی بودن، ارتقا پیدا کرده‌اند! فقط مشکل اینجاست که یکی‌شان اصلا دلش نمی‌خواهد موش صحرایی باشد!

کتاب چ واحد کودک و نوجوان نشر چشمه این اثر را با ترجمه فرمهر منجزی منتشر کرده است. این داستان در سال ۱۹۹۴ برنده جایزه کتاب کودک کارولینای جنوبی شده است. 

درباره کتاب کلاس چهارمی ها، موش صحرایی

هیچ خبر داشتید که وقتی به کلاس چهارم می‌رسید، همه چیز از این رو به آن رو می‌شود؟ در حقیقت شما از فرشته کلاس سومی به موش صحرایی کلاس چهارمی تبدیل می‌شود که نباید گریه کند، حتی اگر دردش بیاید، نباید بترسد، حتی اگر یک عنکبوت افتاده باشد رویش، نباید با ظرف غذای سال قبلش به مدرسه بیاید، همانی که رویش عکس فیل‌های پرنده دارد، نباید ساندویچ مربا و کره بادام زمینی بخورد، حتی اگر دوست دارد. نباید نباید نباید! 

شما بودید دلتان می‌خواست موش صحرایی باشید؟ 

کتاب کلاس چهارمی ها، موش صحرایی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

کتاب کلاس چهارمی ها، موش صحرایی یک کتاب عالی برای تمام کودکان و نوجوانان و تمام کلاس چهارمی‌ها است!

درباره‌ جری اسپینلی

جری اسپینلی ۱ فویه ۱۹۴۱ در پنسیلوانیا متولد شد. او در کالج گیتسبورگ تحصیل می‌کرد. در آنجا به نوشتن داستان کوتاه روی آورد و کمی بعد سردبیر نشریه ادبی کالج هم شد. جری اسپینلی و همسرش آیلین اسپینلی هردو نویسنده‌های کودک و نوجوان هستند و کتاب‌هایشان در سراسر دنیا خوانده می‌شود. آن‌ها شش فرزند و دوازده نوه دارند. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۷,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۴/۰۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۳۹-۲۵-۹
تعداد صفحات۱۲۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۷,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۴/۰۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۳۹-۲۵-۹