فارنکس و مری (2020)

دانلود و خرید کتاب فارنکس و مری (2020)

مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقاء و بورد تخصصی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب فارنکس و مری (2020)  نوشته  فاطمه شجاع صفت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب فارنکس و مری (2020)

کتاب فارنکس و مری (2020) نوشته دکتر فاطمه شجاع صفت مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به درس فارنکس و مری(2020) است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. کتاب فارنکس و مری(2020) شامل خلاصه درس و مجموعه سوال‌های آزمون است.

درباره کتاب فارنکس و مری(2020)

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب فارنکس و مری(2020) با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب فارنکس و مری(2020) مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب فارنکس و مری (2020)

مطالعه کتاب فارنکس و مری (2020) برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۱۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۳۴,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۴/۱۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۵۸۱۵-۷-۵
تعداد صفحات۴۱۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۳۴,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۴/۱۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۵۸۱۵-۷-۵