با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
حکایت آن سر

دانلود و خرید کتاب حکایت آن سر

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب حکایت آن سر  نوشته  سیدمهدی شجاعی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب حکایت آن سر

کتاب حکایت آن سر داستانی نوشته سید مهدی شجاعی و با تصویرگری فاطمه اصفهانی برای مخاطبان کودک و نوجوان است. این داستان زیبا، به یکی از وقایعی اشاره دارد که بعد از شهادت امام حسین (ع) به دست یزید رخ داد.

حکایت آن سر، داستان مردی مسیحی است که روزی، بعد از شهادت امام حسین (ع) در دربار یزید حاضر می‌شود. یزید و همراهانش که مست و از خود بی‌خودند، به سر بریده امام توهین می‌کنند و می‌خندند اما کارها و رفتارشان برای تاجر مسیحی نه تنها خنده‌آور نیست، بلکه تهوع آور است. او از یزید می‌پرسد این سر، متعلق به چه کسی است و با شنیدن پاسخ یزید، برمی‌افروزد و داستان زندگی و اسلام آوردن خودش را تعریف می‌کند ....

کتاب حکایت آن سر را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

خواندن کتاب حکایت آن سر را به کودکان و نوجوانانی که دوست دارند داستان‌های تاریخی بخوانند، پیشنهاد می‌کنیم. 

درباره سید مهدی شجاعی

سید مهدی شجاعی نویسنده نام آشنای معاصر کشورمان است که در سال ۱۳۳۹ متولد شد. او در رشته‌های ادبیات نمایشی و رشته‌ حقوق تحصیل کرد اما به‌دلیل مهارت و علاقه‌ به نوشتن، تحصیلات دانشگاهی‌ را رها کرد و به نوشتن در روزنامه‌ها و مطبوعات مشغول شد. 

سید مهدی شجاعی علاوه بر فعالیت در صفحه‌های هنری و فرهنگی روزنامه‌ی جمهوری اسلامی، سردبیر ماهنامه‌ی صحیفه، مجله‌ی رشد جوان و مدیر انتشارات برگ نیز بود. وی در ادامه مجله نیستان را تاسیس کرد اما این مجله تعطیل شد و شجاعی «انتشارات نیستان» را تاسیس کرد. ازجمله آثار منتشر شده از شجاعی عبارت هستند از: کشتی پهلو گرفته، پدر عشق و پسر، کمی دیرتر...، دموکراسی یا دموقراضه؟ و....

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۴/۰۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۱۸۶-۶۵-۹
تعداد صفحات۲۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۴/۰۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۱۸۶-۶۵-۹