با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اصول اولیه نوروفیدبک

دانلود و خرید کتاب اصول اولیه نوروفیدبک

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اصول اولیه نوروفیدبک  نوشته  مایکل پی کوهن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب اصول اولیه نوروفیدبک

کتاب اصول اولیه نوروفیدبک نوشته مایکل پی. کوهن است. کتاب اصول اولیه نوروفیدبک را انتشارات متخصصان برای علاقه‌مندان به روان‌شناسی و دانشجویان و متخصصان این رشته منتشر کرده است.

درباره کتاب اصول اولیه نوروفیدبک

بسیاری از کتب با موضوعات مراقبت از سلامت، دارای نوشته‌ای با عنوان انصراف از ادعا و مسئولیت هستند. پس ما همچنین عنوانی را در این کتاب خواهیم داشت. هدف ما از ارائه اطلاعات موجود در این کتاب، ارائه راهنمایی برای کمک به شما است. نه نویسنده و نه هیچکدام از دست اندرکاران این کتاب و یا اطلاعات موجود در آن، مدعی نیستند که نوروفیدبک می‌تواند جایگزینی برای درمان‌های پیشرفته ذهنی و دارویی باشد. از این کتاب برای درک بیشتر مسائل استفاده کنید، از متخصصان منتخب خود در مورد انتخاب روش‌های درمانی سؤال کرده و با آنها به بحث و تبادل نظر بپردازید. نویسنده، ناشر و سایر دست اندرکاران کتاب اصول اولیه نوروفیدبک، وبسایت یا هر نهادی تحت این عنوان مسئولیت خسارت و یا آسیب ادعا شده به واسطه اطلاعات و پیشنهادات این کتاب را نمی‌پذیرند. هدف کتاب آموزش خوانندگان در مورد نوروفیدبک به عنوان یک راهکار مناسب برای درمان ناهنجاری‌های مغزی است تا بتوانند زندگی کامل‌تر، شادتر و سالم‌تری داشته باشند.

خواندن کتاب اصول اولیه نوروفیدبک را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به روان‌شناسی و متخصصان و دانشجویان این رشته پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۷۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۱۲/۰۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۳۵۷-۹۹-۸
تعداد صفحات۱۷۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۱۲/۰۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۳۵۷-۹۹-۸