۱۹۸۴

دانلود و خرید ۱۹۸۴

۴٫۱ از ۳۷ نظر
۴٫۱ از ۳۷ نظر

برای خرید و دانلود   ۱۹۸۴  نوشته  کاوه میرعباسی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

نظرات کاربران

Mahsa
حتما باید این کتاب رو خوند شما رو باسواد تر خواهد کرد
Reza
کتاب خوبیه ولی اصلا از ترجمه‌اش خوشم نیومد.
Pūyān
من این کتاب رو با ترجمه‌ی صالح حسینی خوندم. از نظر گیرایی به نظرم خوب نبود و خیلی نمی‌شد باهاش ارتباط برقرار کرد. اما از نظر امانت داری بسیار عالی بود (قسمت‌هایی از نسخه‌ی اصلی کتاب رو برای مقایسه خوندم). در مورد محتوای کتاب، به نظرم بعضی جاها بیش از حد قضیه رو کش داده بود ولی بعضی جاهای دیگه که نیاز به فضاسازی بیشتر داشت، سریع رد شده بود. البته شاید هم نویسنده از عمد این کار رو کرده و می‌خواسته گذر زمان از نظر خواننده و نقش اول کتاب یکی باشه - یعنی وقایع معمولی یا خسته‌کننده زیاد طول بکشند و وقایع هیجانی، سریع رد بشن - مثل یک فیلم. اگر از این کتاب لذت بردید و دنبال رمان‌های پادآرمان‌شهری بیشتری هستید، «فارنهایت ۴۵۱»، «دنیای قشنگ نو» و البته «قلعه‌ی حیوانات» رو هم بخونید.
🅜︎🅐︎🅗︎🅢︎🅐︎🅝︎
چقدر خوب کتاب رو معرفی‌ میکنی، آدم دقیقا میدونه باید کتاب رو بخونه یا ن!!! 💙☺️
h.r
کتاب کوری رو هم در کنار کتاب هایی که گفتین میتونه جالب باشه
مهرداد
نشر چشمه اصلا با خودش یه ذره سبک سنگین هم نمی‌کنه، هر چی کتاب داره با شصت درصد قیمت نسخه فیزیکی می‌ذاره. مهم هم نیست براش که کتاب قدیمیه و صدتا ترجمه ازش همین‌جا موجود باشه. انگار تا ابد از یه کتاب سود حداکثری رو می‌خوان. ممنون چشمه
زهره
بخشی از صحبت شما رو قبول دارم ،و بابت لحن تندم عذر خواهی میکنم .
مهرداد
خانم زهره، کتاب ۱۹۸۴ دهه‌هاست دارن نظر میدن راجع‌به‌اش! اعتراض به گرونیِ افسارگسیخته‌ی کتاب‌ها حق طبیعی کتاب‌خوان‌هایی‌ست که هزینه می‌کنند و کتاب می‌خرند. اگر هم دنبال نظرات علمی و ادبی درباره کتاب‌ها هستید، سایت گودریدز جای مناسب‌تری‌ست برای شما، این‌جا قبل از هر چیز فروشگاه کتابه، و کتاب‌ها برچسب قیمت دارند، نه صرفا نمره!
زهره
واقعا جای تاسف داره.زیر اکثر کتاب ها یک نظر یا نقد ارزشمند نمیبینید.همه فقط دارن غر میزنن که کتاب گرونه.شماها دو برابر این پول رو برای اینترنت صرف میکنید که هی.نق بزنید چرا گرونه چرا گرونه.متاسفانه از نظرات هیچ برداشت علمی و ادبی نمیشه کرد.
Golnaz
خیلی گرونه برای یک کتاب الکترونیکی😐 کاش قیمتش مناسب تر بود...
zahra
چه خبره این قیمت؟ نویسندش که نبودین.یه حق ترجمه دیگه برای نسخه دیجیتال این همه نباید گرون باشه که.... دوس دارم ببینم چند نفر خریدنش با این قیمت. اونم کتابی که نسخه نتش به راحتی گیر میاد. واقعا که
hananeh
خیلی گرونه واقعا
محمد شریعتی
ناشرای دیگه با قیمت مناسب‌تر دارن
جیمی جیم
نسخه ی چاپی این کتاب رو۴۰ ت خریدم. به نظرم نمی ارزه این قیمت برای الکترونیکی
SIR_SARAB
اصن یاد این کتاب میفتم میخام گریه کنم انقد خوب بود
gharibimohammad
گریه در اسن شرایط نه پس فعلا نمیخونیم
Fravahr
مگر میشه این کتاب رو خوند و با وینستون اسمیت همزادپنداری نکرد.
خلیل خان
خواندنش را پیشنهاد میکنم
صفحه قبل۱۲۳صفحه بعد